PLMMA 47: "Ziółkowski i Kurczewski byli badani." – Mirosław Okniński oficjalnie wprowadził testy antydopingowe (+video)

02 Luty 2015
9
PLMMA 47: "Ziółkowski i Kurczewski byli badani." – Mirosław Okniński oficjalnie wprowadził testy antydopingowe (+video)


Mirosław Okniński o trudach zorganizowania gali w Wilanowie, pojedynku o pas PLMMA Antoniego Chmielewskiego i oficjalnym rozpoczęciu kontroli antydopingowych. Przy okazji udało nam się wyegzekwować jawny dostęp do kart sędziowskich od przyszłej gali. Trzymamy za słowo i sprawdzimy to w akcji.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
maniekzig
Gość
maniekzig
W każdym sporcie początki kosztują i nikt nie zbiera kokosów. Pewnie jak PLMMA dostało by więcej sponsorów, to poszli by w jakość, a tak z pustego nikt nie naleje. Skoro KSW – drugiej siły w świecie MMA nie stać na robienie undercardu, to skąd taki Mirek ma brać dudki. Ok to go nie tłumaczy, ale co by nie mówić to Okniński buduje polskie MMA, tam gdzie nikt inny nie chce tego robić, ale środowisko i tak ma to w dup., bo oni patrzą za ile i jak pracują „gwiazdy”. Debiutant w KSW też nie dostaje zbyt wiele, co nawet nie… Czytaj więcej »
vamos
Gość
vamos

Pako zgadzam sie z Toba że Miro i PLMMA robi dobrą robote.

TheOne
Gość
TheOne

wiesz co ja my ślę że jka już robi testy to nie róbmy z niego głupa, na pewno robi normalne testy. to że tam do końca nie wie to jego niedbalstwo bo coś tam powinien sie orientować ale testy to testy. zatrudnił do tego ludzi to nie sądzę żeby to było coś pseudonaukowego made by Mirek. już tak nie hejtujmy bidoka za wszystko 😉 zgadzam się tu z Pako

Pako
Gość
Pako

@Vamos-przecież Mirek powiedział że nie wie dokładnie jak te testy wyglądają,tylko że to robi specjalna komisja,bo on przecież wszędzie być nie może.A ze stawkami itp. To nawet można zapytać średniaków z KSW czy naprawde zarabiają rarytasy w drugiej sile MMA na świecie.A UFC jak płaci? Też różnie.Także można się czepiać wielu rzeczy.Ja mimo tego wszystkiego zachwalam jego robotę.

vamos
Gość
vamos

już widze jak Miro kase na testy antydopingowe wykłada, pewnie im kazał podejść, chuchnąć ok testy zaliczone

EL doopa
Gość
EL doopa

no tak ale musi zacząć solidniej płacić ludziom bo stawki małe a jeszcze ze wszystkim zwleka i płaci jak dopiero zleca drugą walkę. itp

Pako
Gość
Pako

Mirek już rozkręcił PLMMA a teraz to już tylko ten wóz utrzymać a będzie coraz lepiej.Jednym słowem robi bardzo dobrą robotę.

rudy
Gość
rudy

Jedno mnie cieszy, że Mirek tak optymistycznie patrzy w przyszłość polskiego MMA. Niue ma tego wiecznego nieusatysfakcjonowania co inni organizatorzy.

>><<
ZamknijX