Pudzianowski, Materla, Bedorf, Drwal i Jewtuszko na majowym KSW 31 w Ergo Arenie

20 Luty 2015
Pudzianowski, Materla, Bedorf, Drwal i Jewtuszko na majowym KSW 31 w Ergo Arenie


23 maja Konfrontacja Sztuk Walki powraca do Trójmiasta, a dokładnie do Ergo Areny gdzie odbędzie się KSW 31. Już teraz ogłoszono pierwsze nazwiska uczestników i postarano się wytoczyć jedne z najcięższych dział na składzie.

Mariusz Pudzianowski, który wbrew niektórym plotkom nie zmierzy się z Karolem Bedorfem o pas. „Coco” również został potwierdzony na tą samą rozpiskę i już teraz wiadomo, że rywalem będzie ktoś inny niż „Pudzian” a stawką pojedynku będzie mistrzowski pas.

Do składu dołączy Michał Materla, który ostatnio walczył w październiku a teraz wyjechał do USA, aby szkolić swoje umiejętności w teamie AKA. Nie wiemy jeszcze, czy tytuł będzie stawką ale jest wielce prawdopodobne, że rywalem będzie Brett Cooper. Chyba po raz pierwszy jesteśmy ciekawi starcia w którym mistrz otrzymuje zawodnika z którym najpierw zwyciężył Mamed.

Skoro Materla to i jego kolega, również posiadacz mistrzowskiego pasa Maciej Jewtuszko. Jesteśmy ciekawi czy „Irokez” zrealizuje postanowienia przejścia do innej kategorii wagowej i zwakuje pas. informację potwierdzimy jeszcze dzisiaj.

Ostatni będą pierwszymi, oto bowiem Tomasz Drwal pojawi się w klatce szybciej niż pierwotnie zakładano. Grudniowe starcie z Mamedem Khalidovem nie wyszło a obaj przypłacili ostatnie miesiące urazem kręgosłupa. Zanim „Gorilla” zmierzy się z Czeczenem, czeka go jeszcze majowy test w Ergo Arenie.

Bilety na KSW 31 są już od dzisiaj dostępne w portalu eBilet.pl.

Komentarze

 • Viser

  Bilet zamówiony, szykuję się niezła rozpiska 🙂
  Tymczasem jutro do Poznania ;>

 • adamus

  co za jaja z tym Drwalem.

 • IronMike

  Mowilem ci kokos ,ze nie zestawia pudzilli z Bedorfem , przynajmniej nie w najblizszym czasie hehe

 • Kokos80

  to ich blad, i tyle. walka Pudziana, to teraz nuda i nie zwrusza praktycznie nikogo. kogo mu dadza? anonima albo jakis odgrzewany kotlet. to sie nie sprzeda. jak jeszcze dowala 2 x 5 minut, to lipa totalna.

  Coco tylko w starciu z Pudzianem bylby medialny, jego walka. Drwal i Materla najlepiej jakby zawalczyli o pas, ale niestety dadza im pewnie po Mamedowe walki. to furmula juz wyczerpana.

 • czesty33

  Moze Graham dla pudziana? Z Rozalem nie pokazal sie z jakiejs mega strony, ale jak maja sciagac piliafasow to moze niech powroci on, a jesli by wygral mario to o pas. Bedorfowi kandydata musza sciagnac nowego, mam tylko nadzieje ze ktos lepszy niz ostatnio bo nie ma progresu.

 • Bartass89

  Ostatni raz w KSW walczyli 4 października, muszą zawalczyć na tej majowej rozpisce:
  1. Michał Andryszak – choć mimo to walczy poza granicami kraju
  Rafał Jackiewicz – jak chce dalej walczyć w KSW, to maj idealny.
  Ponadto, ost. raz w KSW walczyli 6 grudnia:
  1. Piotr Strus – w maju będzie 5 miesięcy, a jak nie, to potem masz wrzesień i przerwę 9 miesięcy. Rywal Abu/Aziz.
  2. Goran Reljić – o pas kat. 93 kg z jakimś zagranicznym typu Roger Gracie, Maxim Grishim, Elvin Mutapcic, Alexandre Zaneti czy Jason Brilz. Albo Ken Hasegawa, jeśli wygra z Sakuraiem w lutym.
  3. Tomasz Narkun – np. z Celińskim w eliminatorze do pasa lub Igor Pokrajac?
  4. Karol Celiński – jak wyżej
  5. Łukasz Chlewicki – Rodrigo Cavalheiro lub jakiś inny?
  6. Artur Sowiński – może z Tomem Niinimakim lub innym zagranicznym?
  7. Robert Radomski – może z przegranym z walki Moks-Saidov?
  8. Tomasz Kondraciuk

  Jest tylu zawodników, którzy czekają na swoje walki i jak nie w maju, to pewnie dopiero we wrześniu, czyli 9 miesięcy czekania. Tylko w KSW! 🙂

 • Bartass89

  Poza tym, to chętnie zobaczyłbym w KSW Seana Soriano, który z bardzo dobrej strony pokazywał się w walce z Tatsuyą Kawajiri. Chodzi w 66, więc mógłby zawalczyć z Sowińskim.

 • EL doopa

  czyli Materla będzie z „odpadkiem” ?

 • IronMike

  Ostatnio cipek wyjatkowo nie mial odpadku to teraz czas najwyzszy na kontynuowanie tradycji hehe. Nie no Mamed pauzuje powinien miec kogos nowego . Jackiewicz powiedzial ,ze mma nie dla niego i wraca do boksu jak mnie pamiec nie myli . Graham dla pudziana bylby ok . Rozal go skopal rozwalona noga dopoki calkiem sie nie posypal. Bez urazow wciagnalby go nosem. Rozal mocniejszy od pudziana wiec Graham tutaj by pasowal . Ostatnia wygrana jednak zawdziecza rywalowi ,ktory wyszedl niewyleczony

 • TheOne

  niech Różala wezmą mówił w wywiadzie pośrednio że byłby skłonny wrócić

 • kamerling

  Mam nadzieję, że zobaczę na tej gali Kondraciuka.

 • KAT

  who cares ja bardziej czekam na UFC albo arene berserkerów

 • IronMike

  Zapomnialem o Cooperze , na bank dzadza go Materli . Ciekawe kto dla Drwala

 • bql

  @Bartass
  właśnie uświadomiłeś mi ile zawodników czeka na łaskę panów, którzy robią max 4 gale rocznie(!) mając taki roster. A bronią się publicznie tym, że niby rynek by nie wchłonął. Strzelam, że co równe 2mc gdyby robili to by na bank i to wchłonęli nawet januszowi fani. Mega krzywdę robią tym chłopakom.

  Dla porównania, Hallman zawieszony na 9 mc i jaki był odzew, „ojezu jaka przerwa”. Jak widać w KSW to raczej norma, ja nie wiem z czego żyją Ci ludzie, którzy oddają sporo zdrowia tylko po to abyśmy się mogli emocjonować.

 • Viser

  Kolejne nazwiska na KSW 31 :
  Jay Silva
  Tomasz Narkun

 • maniekzig

  Wszystko super, ale co z tego jak przeciwnicy będą pewnie z pierwszej łapanki.

 • Kokos80

  chyba jednak zrobia ta walke Materli z Drwalem na 31, w zasadzie to chyba pewne, czyli jakos uratuja ta metna rozpiske.

  Drwal – Materla o pas.
  Pudzian – Brett Rogers?
  Bedorf – ? o pas

  Strus – Silva 2?