Rocky Lee vs. Taylor Lapilus oficjalnie na UFC Fight Night w Krakowie

24 Luty 2015
Rocky Lee vs. Taylor Lapilus oficjalnie na UFC Fight Night w Krakowie


Przed chwilą federacja UFC ogłosiła kolejne zestawienie na pierwszą galę w Polsce. Na krakowskiej karcie wstępnej zadebiutują walczący w wadze piórkowej Rocky Lee (3-0), a jego rywalem będzie Taylor Lapilus (8-1).

Przecieki odnośnie pojedynku pojawiły się w ostatnich dniach i nie wywołały zachwytu polskich fanów. Tajwańczyk z rekordem trzech wygranych walk świadczy na pewno o fakcie, że UFC szykuje się do podboju kolejnych rynków, ale jednocześnie mocno zaniża wymagania dla swoich zawodników. Pan Lee dwukrotnie poddał swoich rywali a raz zwyciężył przez decyzję. Poza tym brał udział w chińskiej wersji TUF.

Po drugiej stronie bardziej doświadczony fighter z Francji, prezentujący podobną szkołę walki. Przede wszystkim poddania a w drugiej kolejności decyzje i zero nokautów. Lapilus trenuje w tym samym gymie, co obecny mistrz PLMMA Mickael Lebout. W jednej z rozmów usłyszeliśmy, że zawodnicy teamu Crossfight nie trenują żadnej konkretnej płaszczyzn, co potwierdził w Polsce wspomniany Lebout.

Jestem bardzo zmotywowany do walki. to jest dla mnie idealny czas, zbiegający się z przygotowaniami, dlatego będę gotowy gdy przyjdzie właściwa pora.

Sprzedaż biletów dla posiadaczy UFC Fight Club zaczyna się dzisiaj. Pozostali chętni muszą poczekać do 26-go.

Komentarze

 • Pako

  I takimi starciami oni chcą podbić Polskę? Jak dla mnie kupa na maxa.

 • bql

  Nie bądźmy typowymi Polakami…ja się cieszę jak dziecko, że juefsi będzie w krk. Fakt, mogli by dać jeszcze jedno przynajmniej średnie zestawienie a nie same takie…hmm, nie ważne, aleeeee i tak będę się jarał na arenie jak flota Stanisa 🙂

  Poza tym czasem z pozoru walki kiepskie na papierze nie koniecznie są kiepskie dla oka.
  Oczywiście, ten który spodziewał się wielkich nazwisk (pomijam ME – bo to zdecydowanie w tym wieku już jest bliżej freak fightu) to może się głęboko rozczarować.

 • GnuS

  Ja już jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch biletów, hotelik również zarezerwowany, teraz tylko czekam na kwiecień i mam nadzieje że nikt mi z karty nie zniknie ze względu na jakieś kontuzje.

 • czlenson

  @GnuS: jakie ceny biletów?

 • GnuS

  Płyta Przód Przedsprzedaż 1 500,00 PLN
  Płyta Przedsprzedaż 900,00 PLN
  Płyta Przedsprzedaż 600,00 PLN
  Trybuny Przedsprzedaż 600,00 PLN
  Trybuny Przedsprzedaż 400,00 PLN
  Trybuny Przedsprzedaż 300,00 PLN
  Trybuny Przedsprzedaż 250,00 PLN
  Trybuny Przedsprzedaż 200,00 PLN
  Trybuny Przedsprzedaż 100,00 PLN
  Loże Przedsprzedaż 800,00 PLN

  VIP 2’500

 • john66

  Ta karta walk jest mega słaba, gorsza od tych kart co sa w anglii, niemczech czy szwecji.

 • Viser

  Bo oni dobrze wiedzą, że nawet takim fight card’em przyciągną sporo ludzi. W Polsce długo się czekało na UFC i teraz każdy nie zważając za bardzo na rozpiskę będzie chciał tam być i zobaczyć jak to wygląda na żywo. No i najważniejszy zawodnik również jest – Błachowicz. A reszta to wiadomo…

 • GnuS

  @John66 Możesz rozwinąć myśl że:
  „karta walk jest mega słaba”

  Jak dla mnie to narzekasz żeby narzekać, pewnym jest że nie przywiozą Ci na pierwszą galę w jakimkolwiek kraju walki o pas…

  Jaki nazwiska powinny przyjechać żebyś nie psioczył?

 • Kokos80

  macie mozliwosc, zeby wrzucic foty, zeby bylo widac rozpietosc cen?

  nazwiska, sa jakie sa, szalu nie ma, ale moglo byc gorzej. 12 walk jak na razie… to sporo.

 • czesty33

  Karta taka sobie, no bo zwyczajnie wchodza z czyms nowym na nieznany teren. Nie moga sobie pozwolic na wielka wtope wiec ulozyli karte dosc tania i tyle. Jesli wypali, beda ludzie na trybunach, bedzie legendarny polski doping, to nastepnym razem przyjada z lepsza karta. Znaja nasze upodobania, widzieli nastule walczacego ze swoim sercem i te fale emocji na trybunach z tego powodu to dostarczyli mirko, zebysmy mieli weterana legende jak lubimy miec:P Dali Jano, bo jest najbardziej w kraju rozpoznawalny i sporo nakreci ogladalnosci i biletow. Reszte zlozyli z naszych dostepnych, plus zawodnikow ktorzy za walke nie biora jak za nowy jacht…

>><<
ZamknijX