UFC 185: Joanna Jędrzejczyk gwiazdą Question & Answers

11 Luty 2015
UFC 185: Joanna Jędrzejczyk gwiazdą Question & Answers

joanna_jędrzejczyk1

Foto: ufc.com


Kolejne dobre wiadomości dla fanów talentu Joanny Jędrzejczyk (8-0). Reprezentantka Arrachionu Olsztyn, podobnie jak kilka tygodni temu Jan Błachowicz, będzie jedną z gwiazd konferencji prasowej UFC. Chodzi mianowicie o kultowe już Question & Answers, które odbędą się w przeddzień gali UFC 184 zaplanowanej na 28 lutego, gdzie w walce wieczoru zobaczymy Rondę Rousey i Cat Zingano.

O niezwykłej propozycji od włodarzy UFC słyszeliśmy już kilka dni temu, jednak wszystko zostało potwierdzone i polska pretendentka do tytułu mistrzowskiego największej światowej organizacji na trzy tygodnie przed własną walką podczas gali UFC 185 w Dallas, będzie miała możliwość zaprezentowania swojej osoby szerszej publiczności. Warto nadmienić, iż gala UFC 184 oraz wydarzenia ją poprzedzające odbędą się w samym Los Angeles, w związku z czym mamy nadzieję, że będzie to sprzyjało także popularności naszej, ale także międzynarodowej już gwieździe kobiecego MMA.

Poza uczestnictwem we wspomnianych Q&A nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że polska zawodniczka będzie również gościem na galach: Invicta FC 11, która odbędzie się tego samego dnia oraz zaplanowanej na kilkadziesiąt godzin później gali UFC 184 z Rondą Rousey w roli głównej. Same zaś kolejne dwa tygodnie poprzedzające gale z nr 185, nasza zawodniczka spędzi na treningach w Stanach Zjednoczonych.

Liczymy, iż w niedługim czasie uda nam się o tym wyjeździe porozmawiać z Olsztynianką.

Komentarze

 • blingbling

  nie moge doczekac sie juz walki !!!

 • adamus

  pięknie ją promują, widać pasuje w klimaty UFC i znaleźli wspólny język. brawo Joasia za zaangażowanie w promocję

 • Buszek Andrzej

  Doskonale, z tego może wyniknąć tylko i wyłącznie coś dobrego.

 • Pako

  Teraz to Joanna będzie rozchwytywana Applause A jak uda się zdobyć pas to już w ogóle.War Dżoana.

 • A. Gaik

  trzymam kciuki za jej zawrotna kariere!

 • HAdoDEdoES

  WAR Jo!

 • IronMike

  Bedzie niebawem slawniejsza niz Dżoana Krupa

 • czesty33

  To bardzo fajnie ze sie interesuja promocja jej osoby…licze poc cichu ze Janek tez za jakis czas dostanie walke o pas…Strasznie jestem ciekaw jego dyspozycji w Krakowie…

 • vamos

  w swojej kategori jest świetny a ciekawe czy Janek mógłby zejść o kategorie niżej. ciekawe jakby sobie radził

 • IronMike

  Blachowicz w sredniej to nieporozumienie . On ma warunki ,ktore koscistemu moga sprawic spory problem . 188 cm / 201 zasieg. Srednia nie dla niego , nic by nie ugral , bo miesnie by musial wyciac i na sile dramatycznie by spadl