UFC 187: Pojedynek w wadze muszej John Dodson vs. Zach Makovsky dodany do karty walk w Las Vegas

autor:
23 Luty 2015
0
UFC 187:  Pojedynek w wadze muszej John Dodson vs. Zach Makovsky dodany do karty walk w Las Vegas

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Zwycięzca 14-go sezonu „TUF-a” i były pretendent do pasa UFC w wadze muszej John Dodson (16-6) powróci do oktagonu i zmierzy się z Zachem Makovskym (19-5) na UFC 187, które zaplanowano na 23 maja w Las Vegas. Na tej samej gali będziemy mieli 2 walki o pas oraz starcie o status pretendenta wagi lekkiej, Cerrone vs. Nunrmagomedov.

Dodson (16-6) nie walczył od czerwca, kiedy znokautował Johna Moragę. Pretendent przeszedł operację kolana i od lipca pracował nad dojściem do pełnej sprawności. „The Magician” wygrał dwie walki od czasu porażki z Demetriousem Johnsonem w styczniu 2013 roku. Zawodnik Jackson-Winkeljohn MMA wygrał siedem z ośmiu pojedynków, co stawia go w niezwykle korzystnej pozycji w stosunku do przyznania mu statusu pretendenta.

Zach Makovsky w ostatniej potyczce okazał się lepszy od Tima Elliotta. Były mistrz Bellatora w wadze piórkowej we wcześniejszym pojedynku musiał uznać wyższość Jussiera Formigi. Pomijając starcie, do którego doszło w sierpniu może się pochwalić passą czterech zwycięstw z rzędu. Jeśli pokona Dodsona, to z pewnością będzie mógł liczyć na łaskawość kierownictwa UFC. Być może niebawem zobaczymy go w walce o pas z Demetriousem Johnsonem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o