UFC blokuje wypłatę 6 mln dolarów należące do Andersona Silvy. ZUFFA zaprzecza pogłoskom [UPDATE]

09 Luty 2015
7
UFC blokuje wypłatę 6 mln dolarów należące do Andersona Silvy. ZUFFA zaprzecza pogłoskom [UPDATE]


Gdy już myśleliśmy, że gorzej być nie może bo zszargany honor, potencjalna kara finansowa oraz zmiana wyniku na No-Contest wystarczą, to ostatecznie restrykcje mogą sięgać jeszcze dalej.

Wg brazylijskiego Veja.abril.com, ZUFFA wstrzymuje się z wypłatą sześciu milionów dolarów dla Andersona Silvy, które są jego procentowym udziałem w sprzedaży subskrypcji PPV z walki z Nickiem Diazem.

UFC wstrzymuje się z ich wypłatą do czasu przesłuchania zawodnika przez Komisję Sportową NSAC. Ta wstępnie zapowiedziała zmianę wyniku na No Contest, co ostatecznie może kosztować „Spidera” wspomnianą kwotę za zwycięstwo (red. z podstawy wypłaty 600 + 200 tys. $), a nawet dodatkowy mandat finansowy. Silva oficjalnie zaprzeczył zażywaniu jakichkolwiek substancji wspomagających.

UPDATE: Krótka piłka ze strony UFC, które wypuściło oficjalne oświadczenie:

Raporty finansowe z portalu veja.com są nieprawdziwe.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
DREAMCATCHER
Gość
DREAMCATCHER

Czy ja dobrze widzę 6mln? Nie spodziewałem się takich zarobków, jaki procent od ppv ma Silva?
Wielu zawodników ma procenty od sprzedaży?

Pako
Gość
Pako

Jak już tak go potraktują to ja nie wiem co bym zrobił na miejscu Silvy.Ok niech wstrzymają mu to co zarobił,ale nie procent od PPV,bo jeśli go by nie było na rozpisce to równie dobrze te gale mogli wrzucić na otwarty kanał.Gdyby nie Silva to nie było by takich wyników,a tu proszę 6mln zasili konto ZUFFY.

Loku
Gość
Loku

I na czym polegać ma ten spisek?

Cain
Gość
Cain

jak nie spisek to co? ja oczywiście w przypadku Spidera doszukuję się spisku dla jego trzech ostatnich walk

RZDZ
Gość
RZDZ

ale jaja. niech UFC sama odda kasę a nie zabiera wszystko zawodnikom.co znaleźli sobie nowy sposób zarobkowania???????????

Loku
Gość
Loku

Nie doszukiwałbym się spisku. Silva brał by być w formie i tyle, złapali go a ZUFFA zwyczajnie stara się wykorzystać sytuację by trochę zarobić. Mnie zastanawia czy mają do tego prawo? Anderson ma w kontrakcie zapisy o % z PPV, ciekawe czy jest tam wzmianka o tym, że kasa nie zostanie mu wypłacona w przypadku przyłapania na dopingu. A może ZUFFA wierzy, że Anderson spęka i ich nie pozwie, dziwna sytuacja.

GROM Z
Gość
GROM Z

ZUFA oskubie Pająka z kasy a on zakończy karierę 1
Chyba ta wpadka była celowo wykryta