UFC Fight Night 60: Benson Henderson vs. Brandon Thatch nową walką wieczoru

autor:
01 Luty 2015
0
UFC Fight Night 60: Benson Henderson vs. Brandon Thatch nową walką wieczoru

foto: ufc.com

foto: ufc.com


UFC poszukiwało rywala dla Brandona Thatcha (11-1), który pierwotnie miał zmierzyć się ze Stephenem Thompsonem. Zastępstwem za „Wonderboya” będzie były mistrz UFC w wadze lekkiej Benson Henderson (21-5). Pojedynek będzie walką wieczoru podczas UFC Fight Night 60, która 14 lutego dobędzie się w Broomfield.

Benson Henderson chciał jak najszybciej powrócić do oktagonu po styczniowej porażce z Donaldem Cerronem. Co prawda miał już zaplanowaną walkę z Jorgem Masvidalem, do której miało dojść na kwietniowej gali UFC Fight Night 63. Co ciekawe, pojedynek odbędzie się w kategorii półśredniej.

Brandon Thatch (11-1) to jeden z zawodników, którzy w przyszłości mogą stanowić o potencjale wagi do 77 kilogramów. Wszystkie dotychczasowe victorię odnosił przez końcowym gongiem. W UFC zadebiutował w sierpniu 2013 roku i do tej pory stoczył dwa pojedynki, a każdy z występów kończył się znokautowaniem oponenta w pierwszej rundzie pojedynku. „Rukus” stopował Justin Edwards i Paulo Thiago. Miejmy nadzieję, że „Rukus” w 2015 roku będzie omijał z powodzeniem kolejne kontuzje i w każdym z pojedynków będzie pokazywał swoją prawdziwą wartość.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o