UFC FN 56: Starcie Marka Hunta vs. Stipe Miocic walką wieczoru na gali w Australii?

autor:
17 Luty 2015
4
UFC FN 56: Starcie Marka Hunta vs. Stipe Miocic walką wieczoru na gali w Australii?

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Podczas pierwszej, australijskiej gali UFC w 2015 roku możemy się spodziewać wielu ciekawych pojedynków. Jednym z nich może się okazać starcie w wadze ciężkiej. Nowozelandczyk Mark Hunt (10-9-1) miałby zawalczyć z posiadającym chorwackie korzenie, Stipe Miocicem (12-2). Do batalii w wadze ciężkiej miałoby dojść 10 maja w Adelaide.

Mark Hunt będzie szukał przełamania po listopadowej porażce z Fabricio Werdumem, gdzie stawką był tymczasowy pas w wadze ciężkiej. Wcześniej podczas gali w japońskiej Saitamie „Super Samoańczyk” pokonał przez TKO Roya Nelsona. Pomimo mijających lat zwycięzca turnieju K-1 WGP oraz mający epizod w legendarnej organizacji Pride FC pokazuje, że wciąż może bić się z najlepszymi zawodnikami w wadze ciężkiej.

Z kolei Stipe Miocic wraca po grudniowej porażce z byłym mistrzem UFC, Juniorem Dos Santos. Wcześniej 32-letni zawodnik z Ohio wygrał trzy pojedynki z rzędu i coraz głośniej zaczęto mówić o tym, że niebawem może walczyć o najważniejsze laury w UFC. Jednakże teraz będzie musiał po raz kolejny udowodnić swoją wartość.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
TheOne
Gość
TheOne

się dziwnie czyta jak tak wyśrodkowany jest tekst. Panie redaktorze Karolu czemu Pan tak zwykle robi? 🙂 a co do UFC na nowym lądzie to ciekawe jak się tam zakorzeni. oby się nie okazało że po wizycie w PL trzeba zwijać interes 😀

Typer
Gość
Typer

to jest dobre zestawienie, nie ma lekko, żadnej taryfy ulgowej po porażkach

GoGvDo
Gość
GoGvDo

taki przeciwnik to woda na młyn dla Stipe, zawodnik posiadający tylko mocny cios to zarazem wygrana chorwata przez decyzję, poległ Roy, poległ Gonzaga, polegnie i Hunt czy Matt Mitrione, Stipe to inteligentny i techniczny pięściarz tak naprawdę

GROM Z
Gość
GROM Z

Hunt mógłby dostać kogoś słabszego na odbudowanie

>><<
ZamknijX