UFC FN 56: Starcie Marka Hunta vs. Stipe Miocic walką wieczoru na gali w Australii?

autor:
17 Luty 2015
UFC FN 56: Starcie Marka Hunta vs. Stipe Miocic walką wieczoru na gali w Australii?

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Podczas pierwszej, australijskiej gali UFC w 2015 roku możemy się spodziewać wielu ciekawych pojedynków. Jednym z nich może się okazać starcie w wadze ciężkiej. Nowozelandczyk Mark Hunt (10-9-1) miałby zawalczyć z posiadającym chorwackie korzenie, Stipe Miocicem (12-2). Do batalii w wadze ciężkiej miałoby dojść 10 maja w Adelaide.

Mark Hunt będzie szukał przełamania po listopadowej porażce z Fabricio Werdumem, gdzie stawką był tymczasowy pas w wadze ciężkiej. Wcześniej podczas gali w japońskiej Saitamie „Super Samoańczyk” pokonał przez TKO Roya Nelsona. Pomimo mijających lat zwycięzca turnieju K-1 WGP oraz mający epizod w legendarnej organizacji Pride FC pokazuje, że wciąż może bić się z najlepszymi zawodnikami w wadze ciężkiej.

Z kolei Stipe Miocic wraca po grudniowej porażce z byłym mistrzem UFC, Juniorem Dos Santos. Wcześniej 32-letni zawodnik z Ohio wygrał trzy pojedynki z rzędu i coraz głośniej zaczęto mówić o tym, że niebawem może walczyć o najważniejsze laury w UFC. Jednakże teraz będzie musiał po raz kolejny udowodnić swoją wartość.

Komentarze

 • GROM Z

  Hunt mógłby dostać kogoś słabszego na odbudowanie

 • GoGvDo

  taki przeciwnik to woda na młyn dla Stipe, zawodnik posiadający tylko mocny cios to zarazem wygrana chorwata przez decyzję, poległ Roy, poległ Gonzaga, polegnie i Hunt czy Matt Mitrione, Stipe to inteligentny i techniczny pięściarz tak naprawdę

 • Typer

  to jest dobre zestawienie, nie ma lekko, żadnej taryfy ulgowej po porażkach

 • TheOne

  się dziwnie czyta jak tak wyśrodkowany jest tekst. Panie redaktorze Karolu czemu Pan tak zwykle robi? 🙂 a co do UFC na nowym lądzie to ciekawe jak się tam zakorzeni. oby się nie okazało że po wizycie w PL trzeba zwijać interes 😀