UFC FN 62: Starcie wagi półśredniej Demian Maia vs. Ryan LaFlare walką wieczoru w Rio de Janeiro

autor:
06 Luty 2015
0
UFC FN 62: Starcie wagi półśredniej Demian Maia vs. Ryan LaFlare walką wieczoru w Rio de Janeiro

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


UFC potwierdziło w dniu dzisiejszym, że nie zobaczymy Urijaha Fabera w walce wieczoru UFC FN 62, w związku z trudnościami dotyczącymi desygnowania odpowiedniego przeciwnika. „The California Kid” miał zawalczyć z Raphaela Assuncao, który podczas przygotowań nabawił się kontuzji i nie zdąży wyleczyć się do zaplanowanego starcia. W związku z tym walką wieczoru podczas UFC FN 62 będzie starcie w wadze półśredniej, w którym zobaczymy Demiana Maię (19-6) oraz niepokonanego Ryana LaFlare’a (11-0). Do starcia dojdzie 21 marca w Maracanzinho Gymnasium, w Rio de Janeiro.

Dla byłego pretendenta do pasa UFC w wadze średniej, Demiana Maia przejście do niższej kategorii okazało się dobrym ruchem. W kategorii do 77 kg przegrywał tylko z Jakem Shieldsem oraz Rorym MacDonaldem, ale pokonywał takich zawodników jak Jon Fitch, Rick Story, czy Dong Hyun Kim. W ostatnim występie pokonał na punkty Alexandra Yakovleva i powrócił na ścieżkę zwycięstw.

Trenujący na co dzień w Blackzilians Ryan LaFlare przed startami w UFC walczył dla małej organizacji Ring of Combat. Tam odniósł 7 zwycięstw przed czasem i było jasne, że tylko miesiące dzielą go od podpisania umowy z UFC. W organizacji kierowanej przez Danę White’a zadebiutował w kwietniu 2013 roku i od tego czasu zwyciężył w 4 pojedynkach. W każdym z nich zwyciężał przez jednogłośną decyzję sędziowską. Teraz stanie przed największym testem w zawodowej karierze.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o