UFC FN 68: Daniel Cormier zawalczy z Ryanem Baderem w walce wieczoru na gali w Nowym Orleanie

autor:
12 Luty 2015
UFC FN 68: Daniel Cormier zawalczy z Ryanem Baderem w walce wieczoru na gali w Nowym Orleanie

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Podczas czerwcowej gali w Nowym Orleanie dojdzie do niezwykle ciekawego starcia w wadze półciężkiej. Niedawny pretendent do tytułu Daniel Cormier (15-1) zmierzy się z będącym ostatnio w szczytowej formie Ryanem Baderem (19-4) Pojedynek będzie walką wieczoru gali UFC Fight Night 68, która odbędzie się 6 czerwca, co ogłoszono podczas emisji programu “UFC Tonight”.

Cormier będzie miał szansę odbudować swoją pozycję po porażce z Jonem Jonesem. Wcześniej, dwukrotny uczestnik IO w zapasach miał nieskazitelny rekord. Na rozkładzie byłego mistrza Strikeforce znajdują się tacy zawodnicy jak Frank Mir, Roy Nelson, Patrick Cummins oraz Dan Henderson.

Zwycięzca 8-go sezonu „TUF-a”, Ryan Bader ma za sobą najlepszy okres w UFC od wielu lat. Wygrał 4-y walki przed decyzje i zdecydowanie awansował w rankingu wagi półciężkiej. Były zapaśnik pokonywał kolejno Anthony Perosha, Rafaela Cavalcantea, Ovince’a Saint Preux, a w styczniu na gali w Sztokholmie pokonał na punkty swojego rodaka Phila Davisa.

Komentarze

 • rudy

  E ale taka porażka z JJ to znowu nie taka utrata pozycji 😉

 • IronMike

  Epic fail , kredyt szczecia Badera dobiegnie konca

 • Pako

  Zestawienie jak dla mnie spoko.Z chęcią zobacze jak Cormier przechodzi po Ryan'ie do decyzji.

 • BartezCichy

  Nie widzę większych szans Bader’a. Natomiast drabinka układa się tak a nie inaczej więc nie ma co mieć pretensji co do sparowania tych dwóch zawodników.
  PS.Czyli można oczekiwać zapowiedzi Glovera z Aleksandrem.

 • IronMike

  Nieuniknione bedzie starcie Alexa z Danielem o pierwszenstwo do pasa . Alex tez dostanie kogos ''czolowego'' w postaci np przebitego balona Glovera