UFC zorganizuje specjalną konferecję prasową w sprawie walki z nielegalnym dopingiem wśród zawodników

16 Luty 2015
UFC zorganizuje specjalną konferecję prasową w sprawie walki z nielegalnym dopingiem wśród zawodników


Nie trzeba było długo czekać, aby ktoś nazwał 2015 jednym z najbardziej niechlubnych w historii MMA, a dopiero zaczął się luty, gdy na liście spożywających nielegalne substancje znalazło się kilku absolutnie topowych fighterów UFC. W związku z tym Dana White zapowiedział wczoraj specjalną konferencję prasową już w najbliższą środę, aby tam przedyskutować bieżący problem.

Gdy złapano Andersona Silvę, miałem problem pozbierać się przez kilka kolejnych dni, bo również jestem jego wielkim fanem. Dlatego porozmawiamy o tym w środę, widzimy się w Las Vegas. Usłyszycie tam wiele paskudnego g*wna. Nie będziemy rozmawiali o niczym zabawnym. Przedyskutujemy wszystko to, co ostatnio miało miejsce. Podejmiemy decyzję co z zrobimy z tym co już miało miejsce i jak odniesiemy się do tego co dopiero się wydarzy.

Nie wiemy jeszcze czy dostępny będzie oficjalny stream z wydarzenia. Jeżeli tak, wówczas natychmiast poinformujemy o tym fakcie na łamach portalu.

Komentarze

 • Typer

  Dana się wkurzył? ciekawe co takiego rewolucyjnego mogą ustalić poza pogadaniem sobie. niemniej obejrzałbym stream z tej dyskusji 🙂

 • Pako

  Tu nie chodzi tylko o Dane,lecz o cały wizerunek UFC. Jak nie narkotyki to doping i odwrotnie.Ten problem zawsze był lecz teraz jest chyba popyt na wpadki więc ZUFFA musi podjąć pewne kroki co dalej robić z takimi fantami.Chyba najlepszym rozwiązaniem dla UFC było by odsunąć komisje od obowiązków Laughing Bo nie chce mi się wierzyć że to skończy się tylko na rozmowie z pogróżkami.

 • IronMike

  Opierdola kogos pokazowo ,ze niby z tym walcza i tyle. Zaslona dymna i nic wiecej , pozniej ustala z zawodnikami co robic by nie wpadac Smile

 • DREAMCATCHER

  Nie będzie żadnych rewolucji, może jakieś zaostrzenie kar. Problem tkwi w tym, że zawodnicy są niejako skazani na doping.

 • Typer

  chyba przychylam się do tego że będzie jak mówi
  IronMike 🙁 samo życie