ADCC 2015 zmierza do Brazylii. Starcie Matt Hughes vs. Renzo Gracie jednym z "superfightów"

autor:
17 Marzec 2015
ADCC 2015 zmierza do Brazylii. Starcie Matt Hughes vs. Renzo Gracie jednym z "superfightów"

adcc1

Grapplerska organizacja Abu Dhabi Combat Club podała do publicznej informacji, że tegoroczne Mistrzostwa Świata odbędą się w Brazylii. Zawody zostaną rozegrane w dniach 28-30 sierpnia w Sao Paulo. Informacja została potwierdzona przez przedstawiciela ADCC, Elefteriosa Magiropoulosa.

W turnieju zaprezentują się tacy zawodnicy jak: Rubens Charles „Cobrinha”, Kron Gracie, Romulo Barral, Joao Assis, Marcus „Buchecha” Almeida, Roberto „Cyborg” Abreu, Michelle Nicolini, czy też Gabi Garcia, która w 2013 zdobyła złoto w MŚ w Pekinie, a obecnie przygotowuje się do debiutu w MMA.

Oprócz zaproszenia znakomitych zawodników, kierownictwo ADCC tradycyjnie stawia na „superfighty”. W jednym z nich „Cyborg” Abreu zawalczy weteranem mat Andre Galvao. W kolejnym Renzo Gracie zmierzy się z emerytowanym zawodnikiem UFC Mattem Hughesem. Oprócz tego trener BJJ w American Top Team, Ricardo Liborio stoczy pojedynek z legendą organizacji PRIDE FC Mario Sperrym, który wcześniejszych edycjach pokonał m. in. Renzo Gracie i głównego trenera w Alliance Fabio Gurgela.

Komentarze