Brock Lesnar podpisał kontrakt z WWE i zakończył spekulacje na temat potencjalnego powrotu do UFC

autor:
25 Marzec 2015
Brock Lesnar podpisał kontrakt z WWE i zakończył spekulacje na temat potencjalnego powrotu do UFC

Foto: mmafighting.com

Foto: mmafighting.com


W poniedziałek, były mistrz UFC Brock Lesnar, podpisał kontrakt z World Wrestling Entertainment. Tym samym zamknął rozdział swojego życia zatytułowany MMA i ukrócił wszelkie spekulacje na temat powrotu do MMA.

To była bardzo trudna decyzja. Dziesięć razy przemyślałem ofertę Dany White’a i Lorenzo Fertitty. Miałem wiele nieprzespanych nocy nim zdecydowałem się na podjęcie ostatecznej decyzji. Trenowałem, żeby powrócić do oktagonu. Psychicznie czułem się świetnie.. Jestem urodzony do tego, żeby dostarczać ludziom rozrywki i będę to robił dalej.

Zamykam rozdział życia zwany „MMA”. Doszliśmy z WWE do porozumienia i dlatego podpisałem z nimi kontrakt. Oferta była świetna, więc nie mogłem odmówić. Podejmuję dojrzalsze decyzje. Moje dziedzictwo w oktagonie zostało zakończone.

W latach 2007-2011 Brock Lesnar stoczył osiem zawodowych walk, zwyciężając pięć z nich. Jego największym osiągnięciem bez wątpienia było zdobycie mistrzowskiego pasa UFC w walce z Randy’m Couturem na UFC 91. Następnie dwukrotnie obronił trofeum, by ostatecznie ulec Cainowi Velasquezowi. W swoim pożegnalnym boju na sylwestrowej UFC 141, został powstrzymany przez Alistaira Overeema już w pierwszej rundzie pojedynku.

Po słabych wynikach i problemach zdrowotnych, postanowił zakończyć zawodową karierę. Ostatnio wielu oczekiwało, że wróci na ostatnią walkę z Frankiem Mirem, ale w zaistniałej sytuacji do takowego pojedynku nie dojdzie.

Komentarze

 • Pako

  Koniec kropka Laughing

 • GROM Z

  i dobrze Brock ! za późno zaczął nie było czasu na zrobienie stójki

 • maniekzig

  Nie będę wcale tęsknił. UFC może zgarnąć Grabowskiego i Tyburę, co powinno lekko wzmocnić kategorię ciężką.

 • IronMike

  Brock za pozno to zaczal , jeszcze te choroby i juz nie mlody wiek. Ja jakos z wypiekami nie czekalem na niego . Niech robi to w czym jest najlepszy

 • Typer

  Panie Redaktorze, czyni pan z Lesnara nadfenomenalnego człowieka – ” Czułem się psychicznie świetni, ale mentalnie nie było najlepiej”. A tekst ” Wygrał 5 razy, notując 3 porażki.” już całkiem mnie rozwalił 😀 😀 Brock lepszy niż Czakkkk Norisssss 😀

 • john66

  WWE co za szajs, tylko w USA interesują sie tym g……………..m, a to,ze Lesnar był mistzem UFC to jakieś nieporozumienie, dali mu tak szybko walke o pas tylko dlatego że Lesnar jest znany w USA.

 • john66

  Jak mozna w ogóle wrestling oglądać.

 • EL doopa

  nie wiem co to za pomysł z tym sportem i sam nie wiem czy dziwniejszy jest ktoś kto się maluje w clowna i lata w zielonych gaciach krasnala po ringu z opaską batmana czy ten kto to ogląda….

 • Pako

  Taaak John długo Ciebie nie było,ale tu jest pewnien problem bo Brock jest facetem.Bo twierdząc po twoich komentach to uwielbiasz płeć piękną.