FEN 7: Marcin Wrzosek vs. Robert Rajewski na karcie walk w Bydgoszczy

24 Marzec 2015
FEN 7: Marcin Wrzosek vs. Robert Rajewski na karcie walk w Bydgoszczy


Od szóstej edycji Fight Exclusive Night widać wyraźny postęp w układaniu karty walk i siódma gala kontynuuje wspomniany trend. Od pewnego czasu wiadomo było, że zarówno Marcin Wrzosek oraz Robert Rajewski jr. zasilą wrocławską federację a teraz oficjalnie poinformowano fanów, że obaj panowie spotkają się ze sobą na gali w Bydgoszczy.

Młodszy od swojego przeciwnika Junior kontynuuje „stójkową” tradycję Rajewskich, a obecnie jest ostatnim z rodziny, posiadającym nieskazitelny rekord MMA. Liczy, że 24 kwietnia będzie dniem w którym zapewni sobie oczko w górę dla dotychczasowych trzech zwycięstw bez porażki. Na co dzień trenuje pod okiem ojca w Rajewski Team Płock.

Marcin Wrzosek jest niższy dokładnie o 5 cm od swojego rywala, bo mierzy dokładnie 1,75 m. W zamian przynosi większe doświadczenie w MMA, bo poparte rekordem dziewięciu zwycięstw i dwóch porażek. To właśnie jego doświadczenie uratowało go w marcowym starciu z Sulkhanem Sakaszwilim, gdzie został dwukrotnie powalony na deski, lecz zdołał wrócić i poddać rywala.

O pojedynku tradycyjnie wypowiedział się współwłaściciel federacji, Paweł Jóźwiak:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakontraktowania tego pojedynku, bowiem gwarantuje on wysoki poziom sportowy i spory ładunek emocji z uwagi na udział najwybitniejszego miejscowego zawodnika tego regionu, jakim jest Marcin Wrzosek. Także Robert Rajewski to gwarancja dobrej walki i profesjonalnego przygotowania do udziału w naszej gali.

Gala FEN 7 już 24 kwietnia na bydgoskiej Artego Arena.

Komentarze

 • Pako

  Cieżkie wyzwanie przed Rajewskim.Obawiam się że nie da rady Zombiemu,lecz to MMA a tam wszystko może się zdażyć.

 • KAT

  a ten FEN, ta druga siła mma w polsce to niech zacznie robić gale w Wawie, Krakowie, trójmieście a nie Bydgoszcz? do Bydgoszczy to w podstawówce dzieci jeżdżą 😉 😛

 • Cain

  no dobra para, i będzie na pewno ciekawa walka

 • Pako

  @Kat-Nie od razu Warszawę zbudowano 🙂 Spokojnie,produkt się rozkręci to będą i większe eventy.

 • rudy

  Racja, Pako, lepiej żeby nie przeinwestowali. I tak ostro wyskoczyli z tym "podbojem", niech spokojnie się stabilizują. Bo i tak drżę czy zrobią 20 gal…

 • maniekzig

  @KAT Gala w Krakowie za rok najszybciej. Niech idą krok po kroku do celu.