Kontuzjowana Claudia Gadelha również wypada z UFC w Krakowie. Polska rozpiska pomniejszona o jedną walkę?

27 Marzec 2015
Kontuzjowana Claudia Gadelha również wypada z UFC w Krakowie. Polska rozpiska pomniejszona o jedną walkę?


Wygląda na to, że najnowsze wydarzenia nieco skorygują przewidywania ekspertów w ustalaniu kolejności pretendentów dla Joanny Jędrzejczyk. Z informacji, którą Claudia Gadelha najpierw podała na Twitterze a następnie szybko usunęła, Brazylijka doznała dyskwalifikującej kontuzji i nie zawalczy w Krakowie.

Jest mi niezmiernie przykro, gdyż muszę zakomunikować Wam iż wycofuję się z walki na 11-go kwietnia w Polsce. W trakcie treningu zapasów doznałam skurczów mięśni pleców i czuję ogromny ból poruszając szyją oraz ramionami. Muszę odpoczywać przez 20 kolejnych dni. Przepraszam fanów, którzy czekali na to starcie. Mam nadzieję spotkać się wkrótce z Aisling Daly, aby uhonorować pojedynek Brazylia przeciwko Irlandii, jako że ona rzuca w słowach sporo g*wna, tak jak robi to jej sparringpartner McGregor.

Przed chwilą Aisling Daly potwierdziła powyższe rewelacje na Twitterze, ale jednocześnie przekazała kolejne niepokojące informacje:

Nigdy nie powiedziałam o Tobie złego słowa i jednocześnie życzę udanego powrotu do zdrowia. Już jest za późno na zmianę rywalki.

Czyżby czekał nas jeden pojedynek mniej w Krakowie?

Komentarze

 • maniekzig

  Jak jest za późno? Przecież znajdą się i tacy co zawalczą, bo są w rezerwie.

 • vamos

  pewnie kowalka wydzwania zeby ja wzieli

 • Pako

  No niech kurwa jeszcze Janek wypadnie i będzie zajebiście :/ Czyżby obawiała się testów?

 • maniekzig

  @Pako to bardzo możliwe. Wcale bym się nie zdziwił, bo o ile Esparza wygląda naturalnie, to tutaj widać górę mięśni.

  może się nie wstrzeliła w cykl.

 • vamos

  tak po głosie Gadelha to już chłopak, gdyby nie długie włosy i damskie ciuchy to można było by się pomylić że to naprawde koleś. musi nieźle koksować, to już nie wspomaganie się tylko ostra mutacja organizmu

 • adamus

  ależ szkoda walki. no jest trochę późno na nową rywalkę, wolałbym nie oglądać przypadkowych zestawień.

  @vamos – też tak to sobie wyobrażam, ale mam nadzieję, że nikt od niej nie odbiera telefonu 😉

 • RZDZ

  fuck!

 • Kokos80

  nie obawia sie testow, bo na badanich pewnie nic by jej nie wykryli. przeciez nie jest idiotka i wie, jak rozpisywac leki.

  kontuzja dziwna, jak dla mnie sciemnia i tyle. nie chciala walczyc z Daly, bo to najgorsza stylistycznie dla niej rywalka, a po porazce wylecialaby z top 5.

 • vamos

  @kokos80 tamci co wpadli mniej sie znali od niej? Silva, Belfort, Shlemenko, Lombard, Big foot, Overeem, Hallman… sami amatorzy

 • Kokos80

  tak. na to wyglada, ale kazdy przypadek jest troszke inny. Belfort nie wpadl o ile pamietam, a po prostu mial terapie oficjalnie, ale UFC zakazalo, bo to psulo im wizerunek. Overeema zlapali na niezapowiedzianym tescie, nie wiedzial o nim, kto wie, co tam UFC z komisja kombinowali. reszta to amatorzy, z zle wyliczonym czasem cyklu. profesjonalista nigdy sie nie da zlapac na badaniach dzien przed i po walce.

 • Kokos80

  o procederze dopingu kobiet pisalem w temacie kolejnej rywalki Aski w UFC. zgodze sie z tym, ze jest w pewnym sensie jak facet, uwazam, ze maskulinizacja u brazylijki doszla do etapu hybrydy, co jest efektem ubocznym lekow hormonalnych lub innych o podobnym dzialaniu.

 • vamos

  moim zdaniem bardziej prawdopodobne wycofała sie z powodu możliwej wpadki, coś nie wyliczyli albo w badaniach wyszło za wysokie stezenie i wiedzą że nie zdąży sie oczyscic. Nie wierze za bardzo że odpusciła walke bo boi sie że spadnie w tabeli. Szczegolnie że Aska zdobyła pas i Gadelha mysli że ją wtedy pokonała, że ten pas należy sie jej i pali sie do pokazania że może walczyc z każdym a w szczegplnosci z Mistrzynią. Poza tym to że teraz zrezygnowała z walki z Daly nie znaczy że po „powrocie do zdrowia” nie zestawią jej z nią ponownie.

 • vamos

  ciekawe jak się sprzedały do tej pory bilety, wydaje mi sie że doradcą UFC na polske jest Mirek O jak ogórek 7 poziomo. wszystko jakieś nie trafione.

 • maniekzig

  @Kokos80 jeżeli mowa o takich hormonach to nie jest żaden efekt uboczny. To po prostu nie jest dla kobiet. W naturze trudno o takie przypadki, a mutacje są kwestią błędu.

  W każdym razie szkoda że jej nie będzie, ale mam nadzieje że znajdzie się zastępstwo.

  Druga opcja jest taka że brazylijka mogła bać się przyjechać do Polski, bo może myśleć że wszyscy u nas mają taki temperament jak Asia i nie wróci cało.

  Wiadomo jak traktuje się przeciwników w Brazylii.

 • Pingback: UFC Kraków: Pojedynek Aisling Daly w Polsce odwołany. Damian Stasiak wchodzi na zastępstwo!()