KSW 31: Grzegorz Szulakowski zawalczy z Patrykiem Grudniewskim na gali w Ergo Arenie

autor:
13 Marzec 2015
KSW 31: Grzegorz Szulakowski zawalczy z Patrykiem Grudniewskim na gali w Ergo Arenie

fot. Paweł Najmowicz

fot. Paweł Najmowicz


Jak podała największa, polska organizacja MMA na 31-ej gali KSW, która odbędzie się w nadmorskiej Ergo Arenie dojdzie do ciekawego starcia w wadze lekkiej. Naprzeciw siebie staną były mistrz TFL, Grzegorz Szulakowski (5-1) oraz Patryk Grudniewski (5-4). Będzie to rewanż za walkę z gali FEN. W 2013 roku Szulakowski w drugiej rundzie poddał duszeniem zza pleców Grudniewskiego.

Od tego czasu obaj zawodnicy zdecydowanie się rozwinęli, więc możemy oczekiwać zupełnie innego pojedynku.

Grzegorz Szulakowski ostatnią porażkę poniósł w 2012 roku. Od tego czasu zdołał zwyciężyć w 4-ech kolejnych starciach i udowodnić swoją wartość niedowiarkom. W ostatniej walce na TFL 6 w Lublinie pokonał Łukasza Bieńka i zdobył pas w wadze lekkiej. Trenujący na co dzień w Solo Team Namysłów zrobi wszystko, aby jak najlepiej zaprezentować się przed pomorską publicznością.

Patryk Grudniewski po niezbyt szczęśliwym początku zawodowej kariery nie załamał się i mozolnie pracował na kolejne zwycięstwa. Po porażce z Szulakowskim odniósł trzy zwycięstwa z rzędu. W marcu 2014 pokonał Mateusza Tatarka w pierwszej rundzie przez TKO na gali FEN 2. W kolejnym starciu również nie pozostawił złudzeń odprawiając przed czasem Dawida Gajdę. W trzecim, kolejnym pojedynku również zanotował zwycięstwo nad białoruskim zawodnikiem Evgenijem Yanushko.

Pojedynek został zakwalifikowany do karty wstępnej KSW 31.

Komentarze

 • KAT

  hahahaha a KSW w oficjalnej info napisali, ze walczył na lokalnej gali a to było hmmmm FEN??? hahah docinki sobie robią chłopcy 😉

 • RZDZ

  Jóźwiak potrafi być chamski jak Kawul to na pewno coś im odpowie za to.a sama walka na plus no niech się formuje ta karta

 • maniekzig

  @KAT mówisz o tym co nieudolnie naśladuje D.White? Czy o tym co zgrywa elegancika z dres trzy paski wystaje mu z pod gajerka?

  Osobiście nie widzę szansy na rozwój w tej niby wielkiej organizacji, bo częstotliwość startu ograniczy się do max 2 walk w roku.

 • maniekzig

  Gdyby ktoś wciąż miał problem z określeniem czym to jest, to proponuję zacytować duet kiedy to im zabrano z przed nosa zestawienie. Jednak ten FeN nie tak słaby jak sami mówią. Ciekawe co jeszcze ciekawego powiedzą aby sprzedać więcej biletów?

 • myrmidon

  „Jak podała największa, polska organizacja MMA”

  Przepraszam panie redaktorze ale KSW to NAJWIĘKSZA ORGANIZACJA MMA W EUROPIE, sprawdzałem, tak pisze na facebook.

  Nooo chyba że FEN ich obniżył aż do takiego stopnia, czy to możliwe? Haha

  🙂