KSW 31: Patryk Grudniewski podpisał kontrakt i wystąpi na majowej gali w ERGO ARENIE

autor:
04 Marzec 2015
KSW 31: Patryk Grudniewski podpisał kontrakt i wystąpi na majowej gali w ERGO ARENIE

patryk-grudniewski-kick

Potwierdziła się informacja podana przez nas na temat podpisania kontraktu z KSW przez Patryka Grudniewskiego (5-4). Zwycięzca 2-go Amatorskiego Pucharu KSW zadebiutuje podczas gali KSW 31, która 23 maja odbędzie się w nadmorskiej Ergo Arenie. Zawodnik Fighters Factory Oleśnica oraz Ankosu Zapasy Poznań stoczy pojedynek, który został zakwalifikowany do karty wstępnej.

Kariera Grudniewskiego rozpoczęła się po tym jak w 2012 roku zwyciężył w 2-ej edycji Amatorskiego Pucharu KSW. W tym samym roku zadebiutował w zawodowym MMA. W premierowym starciu wypunktował Michała Bujaka. Po dobrym początku przyszły ciężkie czasy, gdyż zanotował trzy porażki z rzędu. Porażki spowodowały przejście do kategorii lekkiej, gdzie wiodło mu się o niebo lepiej. W 2014 roku odniósł trzy zwycięstwa, które pozwoliły mu zostać przy „sportowym życiu”.

https://www.mmanews.pl/2015/02/patryk-grudniewski-na-celowniku-ksw/

Komentarze

  • Bartass89

    Wzięli 32-latka do KSW 🙂 Bo nikt perspektywiczny mierzący w najwyższe cele tj UFC (Piechota, Fabiński, Held itd) nie podpiszą z KSW. Niech Zawadzki i Gniadek odprawią tego płaczka z kwitkiem.