Mateusz Teodorczuk i Ryuta Sakurai przegrali w Abu Dhabi. Bakocevic znokautował rywala w 1 rundzie

27 Marzec 2015
Mateusz Teodorczuk i Ryuta Sakurai przegrali w Abu Dhabi. Bakocevic znokautował rywala w 1 rundzie


Nie tego rodzaju wiadomości oczekiwaliśmy z Abu Dhabi Warriors, ale to jest właśnie nieprzewidywalność tego sportu. Z opisywanej wczoraj trójki: Teodorczuk, Sakurai i Bakocevic, zwyciężył tylko zawodnik z Czarnogóry.

Mateusz Teodorczuk jako jedyny z wyżej wymienionych, stoczył pojedynek na pełnym dystansie trzech rund. Reprezentant Silesian Cage Club musiał uznać wyższość Waylona Lowe, któremu sędziowie punktowali każdą z rund 10-9. Ponadto, już w pierwszych minutach Amerykanin celnym ciosem posadził Mateusza na deski, co mogło mieć wpływ na dalszy przebieg walki.


Gorzej ma się jedynie Ryuta Sakurai, który zaliczył czwartą przegraną z rzędu. Japończyk uległ już w pierwszej rundzie starcia, gdy Svetlozar Savov złapał go w duszenie gilotynowe w wersji z dosiadem. Wyjątkowo bolesna bestia!


Najlepiej ma się Vaso Bakocevic, który we wczorajszej rozmowie powiedział nam „Nie wiem z kim walczę, nie znam go. Zamierzam go znokautować już w 1 rundzie” i słowa dotrzymał. Jego rywalem był debiutant David Matošević z Chorwacji, którego do walki w tak trudnych warunkach, na zaledwie na pięć dni przed galą, mogła skusić chyba tylko sowita oferta petro dolarów.

Komentarze

 • maniekzig

  Taaa. Faktycznie Vaso miał godnego rywala – Debiutanta.

 • Szkoda ze zwycieska passa Mateusza zostala przerwana.

 • adamus

  Vaso zajebisty i bardzo golubię ale powinien mieć honor i nie przyjąć takiej walki. co innego gdyby jakiś kogucik skrajnie fikał sam się domagał walki był początkującym ale zajebistym no to ok może chcieć utrzeć nosa prowokatorowi. ale tu i tak? skandal, że do tej walki doszło

 • Billy Boola

  Według WFC, które ko-promowało tą galę koleś, którego obił Bakocevic podobno miał rekord 5-0, ale albo wyssali te cyfry z palca albo liczyli walki amatorskie czy coś w tym rodzaju.

  • W. Mrozowski

   Dzwoniłem do znajomego z Chorwacji przed walką, a on do trenera wspomnianego zawodnika. Debiutant.

 • adamus

  a poproś żeby Ci powiedzieli Wojtek czemu to miało służyć.