"Nie wiedziałem, że można mieć aż tak twardą głowę." – Piotr Danelski po wygranej z Emilem Weberem Meek (+video)

18 Marzec 2015

Piotr Danelski chwilę po kontrowersyjnej wygranej (red. zdaniem publiczności) z Emilem Meek na Arenie Berserkerów 7. O punktacji poszczególnych rund, reakcji widzów na hali oraz incydencie z ochraniaczem na zęby.

Komentarze

 • RZDZ

  o widzę, że narożnik Meeka już w pierwszej scenie pokazuje twarz zdziwienia werdyktem 😉

 • rudy

  Zawodnik zawsze inaczej to widzi jak wspomina swoją walkę, ale chyba sam odczuł, że ta zagrywka była kontrowersyjna. Na gorąco ciężko coś powiedzieć ale myślę, że jak dadzą no contest to nie będzie mógł mieć pretensji

 • Gruby

  Stanęłem… Wojtek widać że to trudny był wywiad hehe

 • kamil210690

  Obiektywnie rzecz biorac, gdyby nie wyplul szczeki i nie machal lapami w kierunku sedziego to zakonczyloby sie to Ciezkim K.O, do tego odmawianie walki przez 30 sekund i burczenie cos pod nosem do trenera Niezly Przekret!

 • Pako

  No fakt trochę zaciąga chłopaczyna,szacunek dla niego za podjętą walkę,lecz w moich oczach to przegrał.Niech trenuje dalej i zobaczymy co z tego będzie.Fakt jest taki że brudno zagrał,a wielu to zapamięta.

 • rudy

  No trudny wywiad, ale ja zawsze wole żeby ktoś się starał przełamać swoje opory przed kamerą niż rezygnował. A jakoś mam wrażenie, że chyba się trochę nie kontrolował i sam jest zaskoczony co wyrabiał w czasie walki. Chyba emocje puściły. Dziś ma być decyzja sędziów? Oby Arena się spisała i nie został niesmak.