Pierwsze słowa zwycięzców po UFC 184: "Rousey vs. Zingano"

01 Marzec 2015
Pierwsze słowa zwycięzców po UFC 184: "Rousey vs. Zingano"


Gala UFC 184 za nami, niespodziankom nie było końca. Sporo skończeń, zwłaszcza poddań, z rewelacyjna dźwignią na łokieć w walce wieczoru. Należy dodać, najszybszym skończeniem w historii walk o tytuł UFC.

Ronda Rousey:

Spodziewałam się tego, że Cat wyjdzie agresywna z jakąś latającą techniką, gdzie miałam ją złapać lewym hakiem. Tak naprawdę pracowałam nad inną dźwignią na łokieć, ale co tam, zadziałało.

To przetoczenie było wzięte z judo, gdzie używasz go w pierwszej sekundzie jak tylko padasz na ziemię. Wiem, że jestem szybsza niż wszystkie inne bo nauczyła mnie tego moja mama.

W kwestii potencjalnych rywalek, byłam pod wrażeniem dzisiejszego występu Holly Holmes. Zawsze chciałam przetestować swoje umiejętności względem jakiegoś elitarnego strikera. No i jest jeszcze niepokonana Correia. Z chęcią zabrałabym jej to zero z rekordu.

Cat Zingano:

Chcę to zrobić jeszcze raz. Po prostu… to spier*oliłam! Miała moją rękę, ja zobaczyłem jej nogę i pomyślałam żeby za nią złapać i nagle k*rwa klepię. Z jednej strony było ciasno a z drugiej nie. Och K*rwa! Chcę to zrobić jeszcze raz. OK, udało się jej, ona to k*rwa zrobiła. To była dobra dźwignia, zrobiła to. Chce jedynie zrobić to raz jeszcze, chcę tego raz jeszcze, chcę raz jeszcze.

Holly Holmes:

Wreszcie! (w UFC) Kiedy już doświadczysz (presji), jest przed Tobą wiele nerwów przed nieznanym. Przez całą otoczkę, nie czułam że mogłabym temu sprostać. Padło tyle słów, mnóstwo nerwów. nie cierpię tych niejednogłośnych decyzji, wolałbym wygrać inaczej.

Spodziewałam się, moja rywalka będzie więcej klinczowała. Nie wiedziałam, że będzie tyle uderzała. Musiałam w trakcie zmienić z tego powodu mój plan. Co zrobić? Próbuję jedynie być coraz lepsza.

Jake Ellenberger:

Minęło już trochę czasu odkąd ostatnio mogliśmy porozmawiać. Czuję się wspaniale. Josh mocno uderza, od zawsze był niebezpieczny. Ja muszę teraz walczyć mądrze. Josh to gość, którego walki oglądałem od zawsze. Szacunek dla niego.

Muszę być z Tobą szczerzy. To jest duszenie, które pokazał mi Mark Munoz na treningach w Gracie Academy. Dziękuję Wam bardzo. oczekiwałem, że Josh straci przytomność, ale ton jest twardzielem.

Alan Jouban:

Richard to bardzo umiejętny przeciwnik, fizycznie bardzo mocny. Szacunek dla niego i jego teamu, który bardzo dobrze przygotował go na mnie. U mnie to kwestia odnalezienia swojego rytmu i czasami potrzebuję na to kilku minut. Trafiłem go łokciem i od tamtego momentu był już na autopilocie.

Kiedy zauważyłem jak poddały się jego nogi pomyślałem „zlać go jak najmocniej, gdzie jest John?” (McCarthy) Jedyne czego pragnąłem wtedy to zdobyć zwycięstwo i jestem tak szczęśliwy z tego powodu.

Czuję się wspaniale po ostatniej (kontrowersyjnej) decyzji w Brazylii. Brazylia była niesamowita dla mnie. Dlatego chciałem jedynie zdobyć zwycięstwo, wrócić na ścieżkę zwycięstw i tym samym dostać się być może na rozpiskę w Luizjanie. To mój rodzinny stan i chciałbym tam walczyć.

Tony Ferguson:

Jestem bardzo szczęśliwy i po pierwsze chciałbym podziękować Gleisonowi za szansę zmierzenia się i przyjęcie pojedynku na ostatnią chwilę. Dziękuję fanom! Jesteście niesamowici, chciałem dać Wam show gdy po raz pierwszy mogłem wrócić do rodzinnego miasta. Dzięki, że przyszliście tutaj.

Jak tylko zobaczyłem go zataczającego się po uderzeniu pomyślałem „Tylko daj mi te szyję dzieciaku.” Gleison ledwo był w stanie się bronić. Oglądałem sporo nagrań, żeby wiedzieć gdzie i jak go uderzyć. Nie w tym żadnej tajemnicy, chodziło o to, żebym wyszedł i dał z siebie wszystko.

Komentarze

  • adamus

    jak nie lubię oglądać kobiet, tak Ronda pięknie to zrobiła i wykorzystała błąd na 100% efektywnie