"Przygotowuję się do KSW w Londynie." – Rafał Moks po Arenie Berserkerów 7 (+video)

17 Marzec 2015

Rafał Moks w jednym z najlepszych wywiadów jakie mieliśmy okazję z nim przeprowadzić. O przebiegu walk jego klubowych kolegów, nietypowym stylu Berserkerów i przygotowaniach do KSW w Londynie.

Komentarze

 • pool1892

  Mysle ze Rafal moze sie dobrze sprzedac Angielskim kibicom a przy okzaji dostanie pewnie miejscowego bohatera z ktorym powinien sobie poradzic (moze jakies efektowne skonczenie)

 • GoGvDo

  chodzilo mu ze walec po ”asfalcie” Bakary jest murzynem…

 • adamus

  na pewno walczy pokazowo też myślę, że dla angoli to będzie dobre mieć takiego butnego wytatuowanego z lokalnym bohaterem

 • EL doopa

  hahaha teraz to już na pewno Kawul nienawidzi MMAnews 😀 Moks ma fryzurę jak latynoski kochanek ala Alvarrro ale poza tym spoko wywiad nawet jestem zaskoczony, że był taki pozytywny

 • myrmidon

  Mrozu: „Miałeś czas żeby porozmawiać z włodarzami (K&L) co dalej?”

  Moks: „Mój następny występ jest na ksw w londynie w wrześniu lub październiku.”

  Mrozu: „Oo, to było ogłaszane? Przedchwilą.

  Moks: „Ah, noo…”

  Mrozu: „Teraz już tak.”

  //LOL! Jak tu nie lubić tego dziennikarza, potrafi wyciągnąć konkretne odpowiedzi w konkretnych momentach. Haha

 • myrmidon

  @EL doopa

  Dlaczego miałby nienawidzieć MMAnews?

  Mrozu tylko zadaje pytania, nie musisz odpowiadać jeżeli odpowiedź jest niewygodna lub pracodawca ci zabronił, jeżeli już odpowiedziałeś to ty nie on. Czego nie powiesz tego nikt się nie dowie.

  Co w tym jest winą MMAnews, że reporter jest świetny i bystry w swojej sztuce?

 • Magda S.

  fajny wywiad jak na Moksa 🙂 Wojtek rzeczywiście wyciąga rozmówców na ludzi 😉

 • Gruby

  Wojtek nie skumałeś z tym asfaltem nawet jak Cię Moksik naprowadzał…

 • Magda S.

  🙂 widać tylko co kto na co dzień sobie w swoim środowisku mówi i myśli, że Wojtkowi nawet po "wytłumaczeniu" nie zaświtało o co chodzi. nie dla każdego pierwsze skojarzenia asfaltu lecą w stronę ciemnoskórego człwieka. no ale całość śmiesznie wyszła bo widać że Rafał nie chciał nikogo obrazić i sam się zaskoczył jak to wyszło.

 • EL doopa

  @ myrmidon właśnie sam sobie odpowiedziałęś na pytanie czemu KAwul nienawidzi mmanews 😛 Bo Mrozu zadaje pytania. inni służebnicy nie śmieją nawet…

 • maniekzig

  @EL doopa – Tamci to nawet przy wywiadzie kiedy ktoś jasno wskazuje że chodzi mu o KSW, to potrafi przeinaczyć na „inne federacje”, byle się tylko nie narazić.

  Jakie to momentami robi się żenujące jak oni się już sami gubią w tym smrodzie co wytworzyli.

  a co do Moksa, to dobrze jakby wzmocnił stójkę i zapasy, bo parter jest na bardzo wysokim poziomie.

 • Pako

  Konkretne wywiady na Mmanews jak zwykle,dlatego konkurencja z zazdrości rąbie dupe temu portalowi.Świetna robota Wojtek!!

 • Typer

  no świetna nowina nich KSW wrzuci na luz, Moks na pewno spokorniał przegraną dobrze że sobie wszystko przemyślał i poukładał niech idzie naprzód dalej.

 • ethos

  Nie wiem dlaczego trzymają wszystko sekretem w tajemnicy. Może myślą że przez trzymanie tajemnic więcej sprzedadzą biletów, a jednak pada zainteresowanie. Zainteresowanie pada bo nie ma czym się interesować skoro absolutnie nic nie wypuszczają, lub zabraniają aby było wypuszczone, czym się tu zachwycać i o czym pisać? Na co czekać? Nuda, naprawdę nuda. Dziwne to. Kiedyś było pełno wywiadów z zawodnikami ksw, włodarzami, było co oglądać. Było bardziej ciekawie, już brak magii.

 • Pako

  Zwykle włodarze KSW denerwowali się na media branżowe za tzw. przecieki,gdzie to oni jako Federacja powinni ogłosić kto z kim i kiedy,a zwyczajnie było inaczej,trudno z jednej strony to pstryczek w nosa w naszą stronę, ale każdy kij ma dwa końce,Globalizacjo UFC przybywaj.