Sprzedaż biletów na UFC Fight Night w Berlinie już od 24 kwietnia

24 Marzec 2015
Sprzedaż biletów na UFC Fight Night w Berlinie już od 24 kwietnia


Dla tych z Was, którym emocje z pierwszej gali UFC w Krakowie nie wystarczą, pozostaje opcja gali w Berlinie, zapowiedziana na 20 czerwca. Dokładnie za miesiąc, amerykański gigant rozpocznie sprzedaż wejściówek.

Podczas konferencji w Sztokholmie, informację o powrocie do Berlina ogłosił pośrednio Nick Hein i jest niemal pewne, że niemiecki judoka/policjant pojawi się w rozpisce. Niebawem UFC zacznie ogłaszać kolejnych fighterów, którzy wystąpią w O2 Arena.

Na tej samej gali w listopadzie 2014 w której debiutował wspomniany Hein, walczył i zwyciężył Peter Sobotta, który miał już zapewnione miejsce w Krakowie. Niespodziewana kontuzja więzadeł w kolanie, rozmyła jego marzenia o występie przed polską publicznością. Pytanie, czy natura urazu wykluczy go ze startu w Berlinie, gdyby oczywiście istniały takie plany.

Komentarze

 • Cain

  a na galę w PL zostały jeszcze jakieś bilety? z ciekawości, ktoś to sprawdza?

 • W. Mrozowski

  Z pewnego źródła wiem, że moje wcześniejsze wyliczenia okazały się trafne. Po prostu przesunięte o kilka tygodni 😉 A więc póki co hala prawie pełna i wiem to od oficjeli UFC.

 • Pako

  Patrząc na Eventim.pl to widzę że jest jeszcze sporo biletów do kupienia w sektorach:A2,A3,A8,A9,A12,A13,E,F Przedział cenowy(400-600PLN) Ale jest jeszcze troche miejsc za 200PLN Także każdy coś dla Siebie znajdzie.

 • Kokos80

  wiecej niz 14 000 juz zeszlo? w Berlinie mowili, ze bylo 8 000 ostatnio, ale wiadomo, ze sporo rozdali za darmo.

 • Pako

  Nie chce mi się liczyć Panowie.Każdy może wejść na Eventim.pl i sprawdzić dostępność.@Kokos a w której organizacji nie rozdają biletów za darmo?Mam na myśli MMA

 • Kokos80

  w kazdej, ale oczywiscie, chodzi o ilosci, czy to jest 50 dla celebrytow, czy tysiace dla ludzi z ulicy. jak ostatnio liczylem to UFC mialo troche ponad 13 000, a KSW przebijalo 6 000.

 • rudy

  Oby jak najwięcej poszło! Niech zarobią kupę kasy i dzielą się z zawodnikami 😀

 • DREAMCATCHER

  Oby tylko ludziom chciało się krzyczeć, na KSW czasami aż wstyd cała hala a i tak jest cicho.
  Co do biletów to ceny w tych lepszych sektorach trochę za drogie, w dodatku Eventim pobiera wysoką opłatę serwisową, co przy drogich biletach powoduje wzrost kosztów.

 • Pako

  Za 4 bilety o wartości 200pln zapłaciłem 831zł,ale nie wiem czy to jest liczone od ilości biletów czy zamówień,bo skoro ktoś zamawia jeden bilet za 200zł i musi dopłacić dodatkowe 30zł to racja troche nie fair.Ale nie jestem pewny jak to działa.