Sukces Joanny Jędrzejczyk nowym rekordem oglądalności MMAnews

16 Marzec 2015
Sukces Joanny Jędrzejczyk nowym rekordem oglądalności MMAnews

Foto: sbnation.com

Foto: sbnation.com


Sobotnio niedzielna gala UFC 185 to sukces polskiego MMA pod wieloma względami. Jakimi? Tak naprawdę konsekwencje historycznego zdobycia pasa przez Joannę Jędrzejczyk zaczniemy dopiero odczuwać, ale my jako portal mamy już pierwsze rezultaty.

Dotychczasowe rekordy oglądalności na MMAnews należały do federacji KSW, która od lat dzierżyła pałeczkę lidera w kwestii statystyk. Wynik ten poprawił znacznie fakt zdobycia pasa UFC przez Jędrzejczyk, co jest godne uwagi tym bardziej, że chodzi zaledwie o kilka newsów a nie jak w przypadku gal Konfrontacji, zestawienie kilkudziesięciu wiadomości i wywiadów.

Oczywiście portale branżowe to zaledwie czubek góry lodowej. Wracając z sobotniej Areny Berserkerów 7, w radiowej Trójce informacja o Joannie Jędrzejczyk została wspomniana czterokrotnie na przestrzeni tylko kilku godzin. Można się więc spodziewać, że ogólnopolski oddźwięk był znacznie większy i jest to początek nowego rozdziału w krajowym MMA.

Komentarze

 • mmaster

  gratulacje. oby w końcu sport zaczął przeważać nad cyrkiem.

 • myrmidon

  Gratulacje chłopaki sukcesu!

 • rudy

  Dobra nowina, oby rozwój szedł tylko w tę stronę polskiego fana

 • Drwalu

  Dobrą reklamę sobie jeszcze zrobili przed galą w Polsce teraz jeszcze niebranżowe media podchwyciły temat.ale musi KSW szczypać dupsko.ale musi Karolinkę szczypać dupsko…

 • mmaster

  Karolina raczej dziękuje Bogu, że nie doszła do planu jej walka z Aśką;)

 • maniekzig

  @mmaster Wówczas miała jeszcze jakiekolwiek szanse, ale dziś to jest przepaść. Ciężko sobie wyobrazić co będzie robić Asia kiedy wypracuje sobie jeszcze większy zasób technik i dopracuje je do perfekcji.

 • Pako

  Nic tylko pogratulować i miejmy nadzieję że w Polsce w końcu będzie się liczył aspekt sportowy,a nie polsatowskie przedstawienia w postaci KSW.

 • DREAMCATCHER

  Rzeczywiście trochę tak jest, chyba nigdy nie doczekamy się federacji z prawdziwego zdarzenia, gdzie nie będzie wałków sędziowskich, gdzie w każdej walce musi walczyć polak, rywal dowiaduje się o walce w ostatniej chwili, co chwila zmiana rywala lub catchweight, eehhh

 • maniekzig
 • myrmidon

  Kolejne ałć w stronę ksw.

  Ostatnio dużo tych ałć w ich stronę.

 • Magda S.

  zwykłe porównanie. tylko że nadeszły czasy w których KSW zaczyna blado wypadać, nie można z tego powodu o tym nie mówić. cieszę się że istnieje takie sportowe show jak KSW ale cieszę się też że ludzie zaczynają koncentrować się ( a w przyszłości daj Boże wybierać) na talentach. to Joanna czy Tybura czy Held powinni być u Wojewódzkiego dwa razy…

 • IronMike

  Kowalkiewicz nigdy wiecej nie zawalczy z Jedrzejczyk. Nawet jesli sie dostanie do ufc to ktos ja zatrzyma przed walka o pas . Ostatnia walka z Faria nie napawa optymizmem. Przy takiej ilosci blokowanych ciosow twarza w walce z Jedrzejczyk byloby TKO . Grappling z Drysdale i czeczenami w olsztynie tez robi swoje. Nie widze sposobu na wygrana Kowalkiewicz. Motorycznie tez jest z tylu. Ona przekrojowo trenuje relatywnie krotko (Joanna) a dynamicznie sie rozwija. To bylby missmatch ,teatr jednego aktora.
  Magda
  Dla Wojewodzkiego to bylby ciekawy gosc na program . Jednak gdyby dotarla do swiadomosci januszy wielbiacych ksw  to moze pograzyc duet K&L za ktorym w sumie plakac bym nie plakal ale ciezko byloby jej mowic o wyzszosci ufc wiedzac ,ze kumple z arachionu ogladaja. Mysle ,ze nie jesli bedzie to bedzie ogolnikowa gadka , nie bedzie analizowac najbardziej razacych roznic miedzy ufc a ksw. Wojewodzki pewnie by drazyl temat Mameda i pieniedzy w porownaniu do jej sukcesow. Ona by kibicom i kumplom nie chciala pewnie zaszkodzic.

 • myrmidon

  Kowalkiewicz by wyglądała o 10 lat starzej po walce z Jędrzejczyk.

  Nie ma nic w swoim arsenale co by zagroziło Raptorowi, nie ten poziom, ogromne niedopasowanie.

 • myrmidon

  Jakby te dzeiwczyny zestawili ze sobą na następnej gali w Polsce, to obejrzałbym tą rzeź.

 • Pako

  A ja bym chciał by je w końcu zestawiono,wiem że do tego najprawdopodobniej nie dojdzie,ponieważ jak wyżej napisano,Karolina nawet nie dojdzie do TS w UFC.

 • pool1892

  Zwracam sie tutaj do MMANews o jakies dane w liczbach tak by mozna porownac naocznie jak sie przekladaja ogladalnosci na kanale