"To było jak obijanie worka." – Paweł Derlacz po zdobyciu pasa UFC przez Joannę Jędrzejczyk (+video)

15 Marzec 2015

Szczęśliwy traf chciał, że mieliśmy przyjemność uczestniczyć przez cały sportowy weekend Arrachionu Olsztyn, zarówno na XCAGE, Arenie Berserkerów i ostatecznie UFC, po którym mamy wreszcie nową mistrzynię największej organizacji MMA na świecie. W rozmowie z Pawłem Derlaczem dokładnie przeanalizowaliśmy pojedynek jego podopiecznej Joanny Jędrzejczyk z Carlą Esparzą, nie zapominając o pozostałych zwycięzcach swoich pojedynków.

Komentarze

 • maniekzig

  BRAWO!!! Z mojej strony dodam że sama kwestia DUET to jest podwójny sukces. Świetnie że obaj trenerzy się dogadują i wzajemnie uzupełniają.
  GRATULACJE!!!

 • wojt

  Dobrze się Pawła słucha. Konkretna i rzeczowa wypowiedź. No i zasługa w tym też oczywiście Wojtka, którego wywiady są zawsze ciekawe:)

 • Buszek Andrzej

  To prawda, bardzo konkretny wywiad i z przyjemnością słucha się P.Derlacza.

 • champ1

  też mi się wydaje, że psychicznie Carla przegrała tyle, ze Asia była z każdej strony przygotowana i rozpracowała przeciwniczke i siebie przygotowała najlepiej jak się dało. spektakularny sukces całego teamu, serdecznie gratuluje

 • rudy

  Bycie w narożniku trzech zawodników w jeden weekend solidnie odbiło się na Jego głosie 🙂 Faktycznie dobrze wyglądała walka Joanny ale sama przecież mówiła, że ją rozpracowała i, że jest mniejszym zagrożeniem niż Gadelha ale i tak to wielki sukces oczywiście. I chyba Paweł ma racje, Carla się jakby bała.

 • Drwalu

  no obijanie worka to przesadził ale rozumiem przenośnię, konkretny wywiad, dziękki