Todd Duffee gotowy na walkę z Frankiem Mirem. Letni termin brany pod uwagę

autor:
19 Marzec 2015
Todd Duffee gotowy na walkę z Frankiem Mirem. Letni termin brany pod uwagę

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Todd Duffee (9-2 powrócił do oktagonu po przezwyciężaniu problemów zdrowotnych. Na UFC 181 znokautował Anthony’ego Hamiltona w zaledwie 33 sekundy. Po tym pojedynku zyskał na pewności siebie i postanowił „wywołać do tablicy” byłego mistrza UFC, Franka Mira (17-9), który ostatnimi czasy znokautował Antonio „Bigfoota” Silvę i przerwał pechową passę.

Myślałem nad walką z Mattem Mitrione, ale on ma już zaplanowaną walkę z Rothwellem. Każdy zawodnik z TOP 15 ma już zaplanowane pojedynki, a Mir jest jedynym, który jak na razie nie ma wyznaczonego przeciwnika na kolejne starcie. To nie jest walka nienawiści. Szanuję Franka jako zawodnika, dlatego chcę z nim walczyć. W związku z tym, że kontrakt z Reebokiem zacznie obowiązywać niebawem muszę zacząć wygrywać z topowymi zawodnikami. Mam już prawie 30 lat, więc większa szczęść kariery jest już za mną. Chciałbym zawalczyć z tym, legendarnym zawodnikiem.

Frank Mir w lutym tego roku powrócił na ścieżkę zwycięstw po 4 kolejnych porażkach. Na brazylijskiej ziemi znokautował w niecałe dwie minuty Antonio Silvę i sprawił sporą niespodziankę. Po pojedynku na UFC FN 61 zaczęło się mówić o powrocie Brocka Lesnara, który miałby stanąć do tzw. „rubber match” z Mirem. Jednakże biorąc pod uwagę zobowiązania kontraktowe Franka względem WWE do pojedynku nie dojdzie, przynajmniej na razie.

Duffee zaproponował, aby do walki z byłym mistrzem UFC doszło podczas jednej z letnich gal. Pod uwagę są brane gale UFC 189 oraz UFC on FOX 16.

Komentarze

 • Pako

  Jeśli dojdzie do starcia to, abo Mir by sub albo Duffe by KO.

 • navalainen

  Ciężka walka do obstawienia 😀 rezultat jej tak jak kolega wyżej napisał.

 • rudy

  Dobry moment na takie starcie i faktycznie im szybciej tym lepiej, bo lata lecą

 • Pako

  @UFC-Uspokoisz się dzieciaku? jak chcesz mącić to nie tu,bo w takim stylu to tylko robisz Sobie pod górkę.

 • IronMike

  UFC to pewnie ten sam troll co konto ''brambor'' czy jakos tak. Byl tu juz kiedys taki debil co robil konta by mi ''pocisnac''. Pisz sobie co chcesz uposledzencu mnie to nie rusza. Widac ,ze masz sporo czasu zainwestuj go w cos pozytecznego , bo dostajesz pierdolca.
  Stawiam na Todd'a przez jakis nokaucic.

 • Myrmidon

  A Frank Mir gotowy na pożegnalną walkę z Nogiem.

 • W. Mrozowski

  ufc=brambor
  Masz 1 dzień na wybranie ksywy i uspokojenie się. Jeżeli ją ponownie zmienisz i będziesz obrażał użytkowników, gwarantuję że będziesz mógł wyłącznie czytać portal.