"Trzeba mierzyć jak najwyżej." – Maciej Różański po wygranej z Christopherem Jacquelinem na Arenie Berserkerów 7 (+video)

17 Marzec 2015

Maciej Różański o emocjach towarzyszących mu w trakcie walki z Christopherem Jacquelinem, trudnych momentach pojedynku, marzeniach o walkach za oceanem i pierwszej Polce z pasem UFC.

Komentarze

 • maniekzig

  Dobra robota, ale jak sam przyznał, im bardziej do ludzi, tym więcej się zyskuje.

 • EL doopa

  trzeba polubić wywiad, świetnie że się stara i wcale nie dziwne że się trochę krępuje bo jak się Wojtek pomyli to se powycina a rozmówca nigdy nie wie jak wypadnie. ale tu się ludzi nie ośmiesza i nie przekręca faktów jak w wywiadach dla onetu więc spoko. a poza tym walka Macieja powinna dostać bonus za walkę wieczoru.

 • myrmidon

  @Mrozu
  „Czemu ty nie marzysz o polskim NUMEREM 1 (ksw)?”
  —–
  Różański: „No, właśnie dlatego, bo każdy fighter marzy aby walczyć w koloseum rzymskim… trzeba mierzyć jak najwyżej.”
  —–
  Hahaha uwielbiam te pytania Mroza, chyba jedyny w tym polskim przemyśle który wie dokładnie w którym momencie zadać ostre pytania i dostać je na złotym talerzu.
  —–
  Wiem o co chodzi 🙂 Haha

 • Gruby

  Maciej u mnie mega zyskał tą wypowiedzią! To nie Cipek widać ale ma koleś jaja i wie gdzie chce uderzyć o to chodzi! Trzymam kciuki za niego teraz jeszcze bardziej!

 • Magda S.

  dla młodych sportowców, nie koksujących, marzących o czymś na miarę złota olimpijskiego, KSW chyba nigdy nie było eldorado. tylko, że teraz dowie się o tym nawet taki januszowy target a wcześniej się o tym nie mówiło. super wywiad

 • Pako

  I bardzo dobrze że celuje bezpośrednio w UFC,widać chłopaczyna kumaty to nie chce nawet się zatrzymywać w KSW Applause