UFC FN 66: Munoz vs. Barnatt zawalczą na debiutanckiej gali na Filipinach

autor:
10 Marzec 2015
UFC FN 66: Munoz vs. Barnatt zawalczą na debiutanckiej gali na Filipinach

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Posiadający filipińskie korzenie Mark Munoz (13-6) zapowiedział, że po walce na UFC Fight Night 66 zakończy zawodową karierę. Impulsem do podjęcia takowej decyzji są bez wątpienia wyniki osiągane przez niego w ostatnich występach. Munoz przegrał trzy walki z rzędu, więc ciężko się dziwić takowej decyzji.

Najpierw 37-letni zawodnik został znokautowany przez Lyoto Machidę. Rok później został poddany przez Gegarda Mousasiego podczas gali w stolicy Niemiec. W lutym 2015 roku został poddany przez dużo niżej notowanego Roana Carnerio, co zdecydowanie można uznać za największą porażkę w jego zawodowej karierze.

Luke Barnatt trafił do UFC w 2013 roku. W debiutanckim starciu wypunktował Collina Harta. Następnie poddał duszeniem zza pleców Andrewa Craiga i zastopował Matsa Nillsona, co było jego ostatnim zwycięstwem w UFC. Następnie zanotował dwie porażki przez niejednogłośne decyzje i miejmy nadzieje, że pokaże hart ducha i uda mu się wznieść ponownie na wyżyny jego umiejętności i podczas gali w Manili zobaczymy świetny pojedynek w wadze średniej.

Komentarze