Aisling Daly sugeruje kontrolę antydopingową jako przyczynę wycofania się Claudi Gadelhi z UFC w Krakowie

01 Kwiecień 2015
Aisling Daly sugeruje kontrolę antydopingową jako przyczynę wycofania się Claudi Gadelhi z UFC w Krakowie

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Wczorajsza konferencja prasowa w Dublinie, rzuciła nieco więcej światła w kwestii okoliczności w jakich Claudia Galha miałaby rzekomo wycofać się z pojedynku z Aisling Daly.

W odpowiedzi na pytanie fana, Irlandka odpowiedziała:

Obie miałyśmy być testowane przed walką na obecność sterydów. Nikt nas jeszcze nie badał, a Claudia już wypadła z walki. Sami myślcie na tej podstawie co chcecie. Ja mam już przełożony termin walki na 25 kwietnia.

Wg Davida Allena, krakowska gala jest objęta nowym programem wg którego wszyscy zawodnicy z rozpiski, będą zobowiązani przejść przynajmniej jedną kontrolę na obecność niedozwolonych substancji dopingujących. Brazylijka najpierw podała informację o kontuzji pleców, którą szybko usunęła ze swojego profilu na Twitterze, co ostatecznie potwierdziło UFC.

Podczas gdy Aisling szybko otrzymała nową rywalkę i inny termin walki, w miejsce Pań wskoczył Damian Stasiak, który zadebiutuje w starciu z Yaotzinem Mezą.

Moment nagrania od 11:57.

Komentarze

 • maniekzig

  o ile news jest prawdziwy, to warto przypomnieć że na polskiej gali wszyscy zawodnicy będą badani, co może się przekładać na falę kontuzji u zawodników którzy mają wątpliwości czy wyrobią się na czas.

 • Drwalu

  wszędzie biorą i jest to możliwe, że to prawdziwy powód wycofania. w końcu jak przeciwniczka coś takiego sugeruje to nie wygląda to na zwykły trash talk a raczej nie bezpodstawne podejrzenia. hahah a na naszym podwórku, to Ankosie to chyba nawet sprzątaczka by nie przeszła testów 😉 crazy

 • SilvaDosSantosJuniorDaBazelak

  Swoją drogą dziwne że była mistrzyni ufc była bita przez aśke jak worek treningiwoy a claudia cała walke jechala na 100%, + ten ekstrmalny suchar miesnia hmm moze byc cos na rzeczy

 • maniekzig

  @SilvaDosSantosJuniorDaBazelak Carla bała się stójki i wymian z Asią. Ona nie jest taka zła jak wypadła w walce, ale straciła wiarę kiedy obalenia nie dawały skutku.

  Asia też do walki przygotowywała się inaczej. 3tyg. w USA zrobiło swoje. Lepiej przyszło zbijanie wagi, bo to był dopiero 3 raz. Wyszyły też skutki stosowania diety w okresie długoterminowym i ciężki trening.

  Claudia jest też inną zawodniczką, typowo siłową, ale mimo wszystko chętnie bym zobaczył walkę do której nie doszło: Carla vs. Claudia

 • Pako

  Jak dowiedziałem się że brazylijka wypadła to od razu mi przeszła myśl o testach. Może to tylko przypuszczenia, ale z ciekawości chciałbym zobaczyć wyniki testów na doping u Gadelhi właśnie teraz.

 • Kokos80

  wedlug mnie, jk juz wczesniej pisalem, Gadelha, po prostu liczy na walke z Esparza i chyba ja otrzyma. kontuzja typowo taktyczna. taka na krotki czas, zeby nie leciec tak daleko, na rywalke tak nie wygodna. te badania w Polsce to kazdy ominie z latwoscia.

 • adamus

  może Redakcja skontaktuje się z rzeczoną panią i zrobi mały wywiad? prawdy pewnie nie powie ale ciekawy jestem co powie

 • Billy Boola

  Aśka sprała Esparzę tak łatwo, bo tym razem sama była na 100%. Dwa pierwsze cięcie wagi kiepsko jej poszły i jak mówił Bońkowski m.in. „musieli cięć z mięsnia”. Dopiero na trzeci raz odpowiednio dopracowali dietę i zbijanie, a poza tym miała dużo lepszy obóz. To nie Gadelha była wtedy taka mocna, chociaż patrząc na tą rzeźbę jaką na sobie nosi, to bym się nie zdziwił gdyby spieprzała przed niezapowiedzianym testem szybciej niż Wanderlei.

 • GROM Z

  Gadelha to typowy koks !!! Nawet na Facebooku miała fotki ze sterydami !!!

 • DREAMCATCHER

  Kokos mógłbyś trochę rozwinąć dlaczego tak łatwo je przejdą? Czym będą się różnić te badania od innych?
  Dokładnie trochę ciężko uwierzyć, że nic nie bierze, zresztą jak każdy zawodnik.