Alexandra Albu: "Byłam przygotowana na wszystko co pokaże Izabela Badurek." (+video)

14 Kwiecień 2015

Alexandra Albu po dominującym zwycięstwie nad Izabelą Badurek. O przygotowanej strategii, braku presji i tym jak udowodniła, że jest czymś więcej niż tylko posiadaczką ładnej twarzy.

Komentarze

 • KAT

  hmm na nic w sumie nie trzeba być przygotowanym… Badurek była żywym trupem, jak nie ogarnie zbijania wagi to nikt jej nie zatrudni.

 • Jeżeli Iza wyciągnie wnioski, to będzie tylko lepiej, ale teraz na roztrenowaniu musi się bardzo pilnować, aby znów nie było problemów z wagą. Zabrakło doświadczenia, ale również trzeba przyznać, że Albu zaskoczyła z tym poddaniem.

 • Drwalu

  no ale moim zdaniem Iza nie jest na poziomie UFC. wiem że dywizje kobiet są słabsze niż mężczyzn ale biorąc takich nie nieprzeciętnych zawodników tylko zapychają dziury narodowościowo na karcie (nie oszukujmy się gdyby nie gala w polsce to Iza nie trafiłąby do UFC) robią ludziom złudne nadzieje wiedząc że to i tak zostanie zweryfikowane. Ja trzymam kciuki za każdego ale jako tylko obserwator mogę widzieć więcej niż sama postać zawodnika i jego otoczenie. wiadomo że bierze się każdą szansę nieważne czy trafiła się sprawiedliwi czy nie ale nie można liczyć na taryfę ulgową. Iza ma jeszcze szansę więc niech korzysta z bajki póki może

 • rudy

  Powodzenia w następnych walkach, na razie miała stosunkowo łatwą przeciwniczkę, ale jak by nie było wygrała walkę i to w UFC. Standardy spełniła…

 • EmWu

  No i jak to zwykle bywa – „Z dużej chmury mały deszcz”