Anzor Azhiev i Arbi Shamaev odeszli z Ankosu Warszawa. Klub traci dotychczasową siedzibę

29 Kwiecień 2015
Anzor Azhiev i Arbi Shamaev odeszli z Ankosu Warszawa. Klub traci dotychczasową siedzibę


Nasza informacja z początku tygodnia o usunięciu Piotra Strusa z Ankosu Warszawa, najwyraźniej była jedynie czubkiem góry lodowej kolejnych tąpnięć na scenie MMA, jakie rozgrywają się obecnie w stolicy. Przed chwilą, na oficjalnym fan page’u wspomnianego klubu, pojawiła się informacja wg której Anzor Azhiev (5-2) i Arbi Shamaev (7-2) odeszli z gymu Piotra Jeleniewskiego.

W związku z zakończeniem współpracy ze strony WCA z nami, z końcem tygodnia przenosimy się do klubu do Michała Derlickiego i Marcina Bąka na Kolejową Movement Designers, czyli na tzw. stare śmieci. Dziękuję za wspólne blisko dwa lata współpracy w świetnych warunkach i sportowym klimacie. Współpracę zakończył ze mną również Arbi Shamaev i Anzor Azhiev. Dziękuję za wspólne lata, ciężką pracę i mam nadzieje, że pod okiem nowego doświadczonego trenera w WCA Team, będą kontynuować z sukcesami swoje kariery.

ze sportowym pozdrowieniem
Piotr Jeleniewski

Nie ma tajemnicy, że spośród najbardziej liczących się zawodników pod opieką Piotra Jeleniewskiego, tylko Kuba Kowalewicz i Mariusz Pudzianowski mogą poszczycić się ostatnio sukcesami. Wspomniany Anzor Azhiev zwyciężył tylko 1 z 4 ostatnich walk, Shamaev na razie pauzuje z porażką w starciu z Wolańskim i aż dwoma odwołanymi kolejnymi występami, Daniel Omielańczuk przegrał ostatnie dwie walki a były już podopieczny Piotr Strus nie wygrał żadnej z trzech ostatnich walk.

Co dalej z pozostałymi zawodnikami i przyszłością samego teamu? Tego nie wiadomo, natomiast dziwnym zbiegiem okoliczności warszawski MSM management Sebastiana Świerkota ogłosił konferencję prasową na przyszły tydzień właśnie w byłej siedzibie Ankosu Warszawa.

Zapraszam cała prasę związaną z sportami walki na konferencje prasową która będzie miała miejsce we wtorek, 05.05.2015 o 13:00 w WCA.

Komentarze