Była mistrzyni Invicty w wadze atomowej Michelle Waterson podpisała kontrakt z UFC

autor:
28 Kwiecień 2015
4
Była mistrzyni Invicty w wadze atomowej  Michelle Waterson podpisała kontrakt z UFC

Foto: sherdog.com

Foto: sherdog.com


Dywizja słomkowa w UFC wzmocniła się o kolejne ciekawe nazwisko. Była mistrzyni Invicta FC w wadze atomowej, Michelle Waterson podpisała kontrakt z UFC i zadebiutuje w amerykańskiej organizacji na jednej z letnich gal. Posiadaczka czarnego pasa w Karate przeniesie się do kategorii słomkowej, gdzie mistrzynią jest nasza rodaczka, Joanna Jędrzejczyk.

Angaż Waterson jest niewątpliwie niespodzianką w związku z jej ostatnim występem. Podopieczna Grega Jacksona straciła tytuł na korzyść Herici Tiburico, która w trzeciej odsłonie zapięła duszenie gilotynowe i zmusiła ówczesną mistrzynię do ostatecznej kapitulacji. Na obecną chwilę nie wiadomo, kto przywita zawodniczkę w dywizji słomkowej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Billy Boola
Gość
Billy Boola

I nic dziwnego, że się podoba, bo z tego co wiem, to ona oprócz MMA pracuje też, albo przynajmniej pracowała, bo chyba kilka lat temu miała dziecko, jako modelka. Wrzuć nazwisko w google image, to zobaczysz sporo jej z tego okresu:).

kamerling
Gość
kamerling

Pierwszy raz ją widzę. Jak na fighterkę – ładna crazy

Billy Boola
Gość
Billy Boola

Na tą kategorię Waterson jest wyraźnie za mała, więc nie widzę, żeby nawet wśród tej cienkiej konkurencji doszła do title shota. Na pierwszy rzut dostaje Maganę, która jest kiepska, więc przynajmniej jedną wygraną powinna chapnąć.

Pako
Gość
Pako

Dywizja słomkowa się buduje.Lecz niestety póki co to nie widze zbyt dużego zagrożenia dla Joanny,jedynie Gadelha jest za Asią,a reszta daleko w tyle.Jak dobrze pójdzie to Aśka będzie długo dzierżyć ten pas.