Dan Hardy: "Historie z Polski" – część 2 (+video)

07 Kwiecień 2015
Dan Hardy: "Historie z Polski" – część 2 (+video)


Federacja UFC opublikowała pełny materiał Dana Hardy’ego: „Historii z Polski”, które publikowaliśmy TUTAJ. Poniższy materiał zawiera część 1 oraz kontynuację tego, co nie było dotąd publikowane. Fight Week!

Komentarze

 • Typer

  dobre jak zawsze 🙂 a tym lepiej smakuje, że wreszcie z PL

 • IronMike

  Pobili Hardego w tych zbrojach. Troche przesadzili , powinni go potraktowac jak nowicjusza a nie jak rownego z rownym. Niech sobie rewanz zrobia z nim na zasadach mmaLaughing. Ciekawe czy wroci do zdrowia Hardy i zacznie walczyc. Swoja droga niezla uciułał sobie alternatywe. Nie wiadomo jednak jak teraz z tym jego '' wilczym sercem''
  PS
  Napisy by sie przydały

 • vamos

  w innych materiałach video Janek wygląda na zamulonego i ogolnie nie w humorze przygotowania ostro dają mu w kość ale do wywiadów mógłby spiąć dupe i pomóc w swojej promocji. Chodzi mi o video na fight pass UFC ON THE FLY Jan Błachowicz jest wrzucone u konkurencji. Po obejrzeniu ktoś niewyrozumiały czyli chyba ja i ktoś kto nie wie że Janek jest w najgorszej fazie przygotowań podczas krecenia wywiadu (taką mam nadzieje) mógł by pomyśleć że Janek nie podchodzi do tematu zbyt pozytywnie itd. Mam nadzieje że mimo takiego podejscia bedzie świetnie przygotowany. Joaśka Jedrzejczyk ostatnio wspominała nawet że Janek coś zamulał i podnosiła go na duchu oby to było przejściowe oby do klatki wyszedł głodny walki i sukcesu.