Kendall Grove pretendentem do pasa w pojedynku z Brandonem Halsey'em na majowym Bellator 137 (+video)

17 Kwiecień 2015
Kendall Grove pretendentem do pasa w pojedynku z Brandonem Halsey'em na majowym Bellator 137 (+video)


Były pretendent do pasa KSW Kendall Grove (21-14-1NC), otrzymał nie lada ofertę, bowiem już 15 maja zmierzy się o tytuł wagi średniej organizacji Bellator.

„Da Spyder” stoczył dla amerykańskiej federacji trzy pojedynki, wygrywając dwa z nich. To prawdopodobnie ostatnie zwycięstwo z Christianem M’Pumbu otworzyło mu drogę do szansy walki o pas. Polscy fani powinni go kojarzyć przede wszystkim z walk z Mamedem Khalidovem, a następnie Michałem Materlą.

Jego rywalem będzie nowo koronowany, niepokonany mistrz Brandon Halsey (8-0). To będzie siódmy pojedynek dla Bellatora i zarazem pierwsza obrona pasa. Pod koniec września w widowiskowy sposób poddał Alexandra Schlemenko duszeniem zza pleców i zrobił to w zaledwie 35 sekund. Krótka zapowiedź poniżej.

Komentarze

 • TheOne

  supcio, tylko [pytam się dlaczego wobec tego taką a nie inną drogę musiał przy tym przejść Held??? czy tylko ja nie rozumiem?

 • adamus

  oj obawiam się, że będzie krótka piłka i Grove wróci do KSW

 • pool1892

  Zastanawiam sie jak to jest ze rzesza zawodnikow, ktrzy stoczyli 1-2 walki w KSW teraz bardzo dobrze radza sobie czy to w Bellator czy w WSOF. Dlaczego nie toczyli wiekszej ilosci pojedynkow dla KSW

 • czesty33

  Widocznie Held jest zbyt cichym zawodnikiem, gdyby robil tyle szumu co conor juz kilka obron mialby za soba…

 • IronMike

  Fedor nie mowil wiele a dzielil i rzadzil , bronil pasa wiele lat 🙂 Wiem to wyjatek potwierdzajacy regule. Wszystko co najlepsze jeszcze przed Heldem