Konrad Płaza vs. Krystian Tołkaczewski na majowym Thunderstrike Fight League 7

03 Kwiecień 2015
0
Konrad Płaza vs. Krystian Tołkaczewski na majowym Thunderstrike Fight League 7


W jednej z nieoficjalnych rozmów z Konradem Płazą (2-4), zawodnik z Łęcznej powiedział nam o rosnącym głodzie na walkę, dlatego teraz otrzyma to o co prosił. Na majowym TFL 7 zmierzy się z Krystianem Tołkaczewskim (1-2), który tylko czeka na sposobność do naprawienia błędów ze swojego poprzedniego występu na Thunderstrike.

To już prawie rok dla Płazy, kiedy ostatni raz dał się zobaczyć w oktagonie. Jego ostatni pojedynek zakończył się pechową kontuzją łokcia, która jednocześnie stała się biletem powrotnym dla Mateusza Piskorza (9-3). Jednocześnie „Bambi” wraca do oryginalnej średniej kategorii wagowej, bowiem przez dwa pojedynki wstecz walczył w catchweight 80 kg.

Oto, co do powiedzenia miał Jacek Sarna o szykowanym pojedynku.

Ciesze się, że Konrad wraca po urazie, bo jest on zawodnikiem mocno związanym z organizacją już od początków jej istnienia. Jestem bardzo ciekawy jak poradzi sobie w tej dywizji, tym bardziej na tle bardzo silnego fizycznie rywala.” – mówi organizator TFL, Jacek Sarna.

Bilety w sprzedaży od 8 kwietnia, szczegóły niebawem. Nieznane są nam losy transmisji telewizyjnej, gdyż przy tej edycji nie będzie współpracy Thunderstrike z federacją PLMMA i co za tym idzie, gwarantowanej obsługi medialnej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o