Maryna Moroz niezadowolona z 9 pozycji w rankingu UFC

15 Kwiecień 2015
Maryna Moroz niezadowolona z 9 pozycji w rankingu UFC

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Najmłodsza i dopiero tworząca się dywizja wagi słomkowej UFC, będzie przeżywała jeszcze wiele wstrząsów jak te podczas gali w Krakowie, gdy debiutująca Maryna Moroz błyskawicznie rozbiła niepokonaną Joanne Calderwood. Tuż po zwycięstwie, Ukrainka pojawiła się na 9 pozycji w rankingu UFC, co bardziej ją zirytowało niż zachwyciło.

Tylko #9 miejsce? Nie doceniacie mojej mocy!

Kierując swoją wypowiedź do Dany White i Lorenzo fertitty. Tuż po sobotnim poddaniu, Maryna rozpoczęła szybką kampanię do walki o pas, wyzywając na pojedynek obecną na Tauron Arenie Joannę Jędrzejczyk.

Komentarze

 • rudy

  Ło matko. Niech jej dadzą Joannę. Przestanie Jej się podobać MMA 😉 A tak w ogóle Joanna pięknie się odnalazła w UFC. Od razu wyskoczyła do Moroz, szybko pociągnęła akcję pod ringiem, pięknie! Aż duma rozpiera z całokształtu jej roli w UFC.

 • champ1

  buahahaha

 • Billy Boola

  Taka nowa, a jaka pyskata… Niech się cieszy, że jej się jedna efektowna wygrana i debiut wysoko w rankingu trafiły. Niech jej dadzą VanZant czy inną z tych małoletnich krzykaczek. Albo taką Gadelhę, to szybko ją uciszy.

 • EL doopa

  myśli że jak będzie tak aktywna jak Joanna to też przejdzie taką samą drogę. w sumie robi to samo co Joanna to i chce tego samego. nie dziwie jej się. tylko czy za tym stoi też taki talent? trza sprawdzić

 • Ponoć Calderwood rozstała się przed walką ze swoim partnerem(jej trener), co rozbiło ją kompletnie psychicznie. Patrząc na to jak ona zachowywała się na ważeniu i przy wejściu do klatki, to mogło zdecydować o jej słabej postawie.

 • Pako

  Dawać ją do zweryfikowania dla Aśki.Jeśli to prawda z Jojo to szkoda dziewczyny,bo psycha padła.

 • Billy Boola

  JoJo nie tylko rozstała się ze swoim chłopakim i trenerem (w jednej osobie) na ok. tydzień przed walką, ale i wyprowadziła od niego, więc ostatni tydzień obijała się gdzieś po hotelach i nie miała z kim i gdzie kończyć przygotowania (pewnie i tak nie było jej to w głowie), tylko obijała się po jakichś obcych gymach. Tak czy inaczej imponujące zwycięstwo dla młodej, ale nie się zaraz nie nadyma za bardzo. Ktoś ją szybko zweryfikuje. Ona skacze po tą gardę po balachę w dosłownie każdej swojej walce. Np. silna zapaśniczka po prostu ją przyciśnie i przywali z łokcia, a zawodniczka z dobrą równowagę po prostu się cofnie widząc, o co chodzi i okopie jej nogi albo po prostu przejdzie gardę i wyląduje w bocznej. To swoją drogą jeden z motywów, jakie widziałem użytych parę razy przeciwko zawodnikom przyzwyczajonym do zasad 100% Fight, którzy są zupełnie nieprzyzwyczajeni do ciosów w parterze – zarzucą trójkąta czy balachę z dołu, ale jak ich się raz czy dwa łupnie, trochę głupieją i można stosunkowo łatwo wejść im w boczną. Ale zaczynam dryfować, mniejsza z tym. Takie łowienie balach to przechodziło może w 1995, nie w 2015.

 • TheOne

  ale wielka szkoda, jeśli faktycznie tak ciężko miała w ostatnich dniach przed walką. szkoda szkoda. a co do Aśki to wiadomo, że każda będzie do niej wyskakiwała

 • ruchmistrz

  No szkoda laski ale kto mądry wiąże się z własnym trenerem?

 • GROM Z

  Dać tej Ruskiej babie Gadelhe zobaczymy co potrafi…

 • john66

  @rudy
  Żebyś się nie zdziwił jak Moroz pokonuje tą Jedrzejczyk. Parter ma na pewno lepszy, a poza tym mówiła w wywiadzie ,że byla w reprezentacji bokserskiej a dodatkowo miałaby przewage warunków fizycznych nad Jędrzejczyjk.

 • john66

  Esparza na pierwszym miejscu buahahaha, ten ranking to rzeczywiście jest śmiech na sali

 • zDalekaWidacLepiej

  Nie interesują mnie kłopoty Calderwood, nie pierwsza i ostatnia wychodzi do walki z nie czystą głową, przegrała nie ma wymówek. Wracając do Moroz to osobiście podobały mi się te wycieczki w stronę Jedrzejczyk bo nie poto idzie się do ufc by siedzieć cicho jak mysz pod miotla, oby dostała następną walkę przy okazji pobytu ufc na wyspach. 🙂

 • marius

  Zamiast sie cieszyc ze mamy mistrzynie to hejt na nia ok , co do Ukrainki to moze i efektowna balaszka ale co robila szkotka ze dala sobie to wyciagnac wola o pomste do nieba.

 • IronMike

  Mamy wysyp Conorów w spodnicach. Dobra taktyke obrala i tyle. Nie wierze ,ze mowi to w 100% serio. Nie przeskoczy po jednej wygranej do top 3 przeciez. Jako profesjonalny sportowiec wie jak to wszystko dziala. Po porstu chce duzych walk i jest ambitna stad takie gadanie . Chce by jej droga do ts byla jak najkrotsza