Nieoficjalnie: Europejski TUF jesienią tego roku.

28 Kwiecień 2015
1
Nieoficjalnie: Europejski TUF jesienią tego roku.


To nasz ulubiony temat ostatnich wywiadów z przedstawicielami z UFC. W kuluarach po cichu mówi się o pierwszym, europejskim reality show „The Ultimate Fighter”, który byłby kolejnym krokiem ZUFFY do opanowania starego kontynentu.

Zakulisowe informacje nie zdradziły niczego w kwestii proponowanej formuły programu, padło natomiast miejsce w jakim miałoby być kręcone całe show. Tu bez żadnej tajemnicy, bo chodzi o Londyn gdzie znajduje się główna siedziba UFC Europe. Jako datę rozpoczęcia zdjęć zaproponowano drugą połowę 2015, a dokładnie okres jesienny, co nie różni się wiele od zapowiedzianego w zeszłym roku terminu przez Garry’ego Cooka.

Seria Ultimate Fighter dała początek nowego rozdziału w dziejach federacji UFC i rozpoczęła kariery wielu dzisiejszych gwiazd, a nawet mistrzów amerykańskiej organizacji. Choć kolejne serie są dalekie od tego co przyciągało na początku, pierwsza edycja w Europie byłaby na pewno czymś interesującym dla lokalnego fana.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Drwalu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Drwalu
Gość
Drwalu
Offline

byłoby fajnie. a czy swoją drogą może redaktor Michał zrobiłby jaką analizę podsumowanie wejścia UFC i dalszych perspektyw