Jon Jones poszukiwany w sprawie wypadku samochodowego i ucieczki z miejsca zdarzenia. Pojedynek z Johnsonem zagrożony? [UPDATE]

autor:
27 Kwiecień 2015
Jon Jones poszukiwany w sprawie wypadku samochodowego i ucieczki z miejsca zdarzenia. Pojedynek z Johnsonem zagrożony? [UPDATE]

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, wszystko wskazuje na to, że Jon Jones (21-1) po raz kolejny wszedł w konflikt z prawem i jego pojedynek na UFC 187 z Anthonym „Rumble” Johnsonem (19-4) stanął pod znakiem zapytania. Mistrz rzekomo spowodował wypadek wjeżdżając na czerwonym świetle, uderzając w auto kierowane przez ciężarną kobietę. Co gorsza, „Bones” uciekł z miejsca zdarzenia, a w jego aucie znaleziono marihuanę.

W pierwszym etapie Policja z Albequerque nie mogła potwierdzić rewelacji, wg których młody mistrz miałby uczestniczyć w wypadku. Kilka godzin później zmieniono stanowisko i teraz Policja poszukuje Jonesa w celu przesłuchania jako podejrzanego. Oficjalne stanowisko, zajęła również organizacja UFC:

Jesteśmy świadomi, że Departament Policji w Albuquerque jest zainteresowany rozmową z Jonem Jonesem, na temat jego potencjalnego uczestnictwa a wypadku samochodowym. Jesteśmy w trakcie procesu zbierania faktów i wypuścimy dalsze komentarze w momencie, w którym dostępne będzie więcej informacji.

Jones ma już koncie prowadzenie pojazdu pod wpływem oraz kontrowersyjny wynik badań po walce z Danielem Cormierem, gdzie niekwestionowany mistrz został złapany na zażywaniu kokainy.

UPDATE: Jones spędził wczoraj kilka godzin w areszcie, wpłacil kaucję 2500$ i jest już na wolności. UFC czeka na rozwój wydarzeń.

Komentarze

 • vamos

  heh a można było wziac kierowce. rumble na bank wk…iony

 • DanteV

  „Obecnie Jon Jones jest zatrzymany w areszcie w Albuquerque.”

  „i teraz Policja poszukuje Jonesa w celu przesłuchania.”

  Nie łapię albo kawa nie weszła 🙂 Siedzi w areszcie czy jest poszukiwany :)?

 • DanteV

  Swoją drogą to kościsty ma jednak nasrane.

 • wojt

  Widzę, że przygotowania do walki idą pełną parą:D
  Jeśli to wszystko się to potwierdzi (posiadanie, plus pozytywne testy na obecność koksu i ucieczka z miejsca wypadku) to już go raczej Danka nie wybroni.

 • DanteV

  wojt – Bones jest w fazie cyklu zwanej ładowanie paliwem wysokooktanowym.

 • Viser

  Ten to ma w głowie nasrane… Ciekawe co z tego wyjdzie teraz.

 • wojt

  DanteV – czyli pełna profeska z jego strony!

 • DanteV

  Absolutnie. Widać, że „władza i piniondze” siadły mu na pacynę. Powinni mu zatrudnić niańkę 🙂

 • wojt

  Powie, że wracał z treningu i że pomylił worki: koks z białkiem, a koks był przepisany przez lekarza przecież, bo ma niskie ciśnienie.

 • wojt

  Parafrazując Jurasa: ale nam się mistrz trafił 😀

 • DanteV

  Tu proszek i tu proszek ….?na c^& drążyć temat” 🙂

 • Pako

  Ciekawe co tym razem Reebok powie o swoim Miszczu,no i czekam na dyrdymały Danuty.Swoją drogą to srogo bym ukarał Jonesa za takie zachowanie.Szkoda tej ciężarnej kobiety,ciekawe czy wyszła cała z tego zdarzenia. To była tylko kwestia czasu aż Bones coś odpierdoli.

 • DanteV

  Talentu mnie odbieram bo go ma, tak samo jak warunki fizyczne. Po stylu jego wypowiedzi widać jednak, że jest chamem i mu się coś w głowie….popi(&^ byłem pewien, że coca-colę mu w nosie znowu znajdą.
  Tej ciężarnej dziewczynie ponoć nic zagrażającego jej zdrowiu ani zdrowiu dziecka się na szczęście nie stało.
  A Danka znowu go wyśle na jednodniowy rehab 🙂

 • wojt

  Jak nie dojedzie do walki z Anthonym 23 maja, to Danka straci kasę i zdaje mi się, że to może być koniec dla pana gwiazdora. Wczrj juz Sonnen pisał na Twitterze,że do tej walki nie dojdzie. A dziś kolejny wpis i Sonnena mówi: ‚Told ya’

 • marol

  Idiota. Nigdy za nim specjalnie nie przepadałem, teraz już w pełni wiem, że go nie lubię. Mam nadzieje, ze DC w końcu odbierze mu tytuł.

 • rudy

  Straszne, ze mając wszystko o czym setki sportowców marzą tak marnuje to wszystko. Natura ludzka nigdy nie przestanie mnie rozczarowywać

 • vamos

  Dana ma problem musi to jakoś sobie i wszystkim wytłumaczyć. przecież go nie wywali ewentualnie zawiesi. albo za kare podczas zawieszenia do ksw wypozyczy

 • RZDZ

  ale pojechał

 • myrmidon

  Jeżeli znasz kogoś kto był zabity przez ćpuna który uciekł z miejsca wypadku to właśnie jest tego typu kanalia.

  A teraz poszukiwany o zbrodnie bo kobieta w ciąży doznała złamania ręki.

 • wojt

  Wcale bym się nie zdziwił jakby u Danuty na kwadracie siedział. Moim zdaniem gość jest do odpalenia z ufc, mistrz zachowujący się jak zwykły gówniarz i bandyta, btw. skończy w ksw pewnie:D Zresztą już po pierwszej akcji można się było domyślać, że będzie replay niedługo. Myrmidon – nazwałeś rzeczy po imieniu!

 • Buszek Andrzej

  No wiec teraz oficjalnie: Jon Jones utracil tytul mistrza kategorii do 205 funtow i zostal zawieszony do odwolania przez federacje. Na jego miejsce z Antonym Johnsonem bedzie walczyl DC. Zwyciezca bedzie nowym mistrzem w wadze „lekko-ciezkiej”
  Sam Jones dzisiaj o 1:30 czasu amerykanskiego pojawi sie przed sadem. Najprawdopodobniej postawione mu zostana zarzuty ucieczki z miejsca wypadku i pozostawienie osoby z zagrozeniem zycia lub zdrowia. Zarzut posiadania narkotykow bedzie sie toczyl w odrebnym postepowaniu. ( Tak na marginesie w samochodzie byla marihuana a nie kokaina) dobranoc Jon Jones.