Nobuyuki Sakakibara planuje powrót do MMA jeszcze w tym roku wg Scotta Cokera

07 Kwiecień 2015
2
Nobuyuki Sakakibara planuje powrót do MMA jeszcze w tym roku wg Scotta Cokera


Trzeba wiedzieć, że prawdziwy Japończyk nigdy nie powie czegoś, jeżeli naprawdę nie zamierza tego zrobić. Tym samym nasz ostatni i zarazem pierwszy wywiad z Nobuyuki Sakakibarą nie był dziełem przypadku.

Gdy w 2007 roku organizacja Pride została przejęte przez ZUFFĘ, nowy właściciel zastrzegł sobie klauzulę, wg której Pan Sakakibara nie mógł się podejmować żadnych działań promotorskich. Ten czas prawdopodobnie się zakończył i stąd najpierw wizyta w Krakowie przy okazji KSW 29, a teraz słowa Scotta Cokera z Bellatora:

Sakakibara zapytał czy możemy im pomóc. Odpowiedziałem, że oczywiście tak i jak tylko czas będzie właściwy, odbędziemy z nimi poważną rozmowę na temat tego co chcieliby, abyśmy dla nich zrobili. Japońskie federacje to jedni z założycieli tej branży. Mam do nich mnóstwo pytań, ale jeżeli komuś miałoby się udać to Sakakibara ma na to największe szanse. Wiem, że UFC zamierza tam być przynajmniej raz do roku, ale dla mnie, to nie jest to czego szukają tamtejsi fani. Chcą japońskiej firmy MMA, za którą mogliby się wstawić.

Od czasu przejęcia Pride, w Japonii nie powstała w jej miejsce żadna federacja, a przynajmniej taka która przetrwałaby do dzisiaj.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
EL doopaCain Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
EL doopa
Gość
EL doopa
Offline

ciekawe co planuje, jak ostatnio mafia go załatwiła to co się zmieniło?

Cain
Gość
Cain
Offline

o ho ho i będzie nam MMAnews jeździło do Japonii 😀