Oficjalny plakat FEN 7. Ernesto Hoost gościem specjalnym w Bydgoszczy

04 Kwiecień 2015
Oficjalny plakat FEN 7. Ernesto Hoost gościem specjalnym w Bydgoszczy


Powyżej oficjalny plakat Fight Exclusive Night 7 z dumnym logo portalu, a poniżej informacja sprzed kilku dni o legendarnym Ernesto Hoost (99-21-1 kick boxing), który zjawi się się w Bydgoszczy w roli gościa specjalnego.

Kto choć trochę liznął świata K-1 sprzed laty, gdy federacja świętowała olbrzymie sukcesy na rynku międzynarodowym ten wie, że „Mr. Perfect” był niebagatelną postacią w świecie sportów uderzanych. Wielokrotny mistrz najbardziej prestiżowego wówczas Grand Prix K-1 charakteryzował się niezwykle technicznymi low kickami, które wręcz ścinały rywali z nóg. Z emitowanych przez Euro Sport materiałów pamiętam szczególnie jeden, gdy mówiło się o tym, jak nienaturalnie ostre są kości piszczelowe Holendra.

Poza tym, że jako trener jest również łowcą talentów, bo to właśnie pod jego okiem (i Melvina Manhoefa), nasza obecna mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk, przeszła najwspanialsze i jednocześnie najcięższe lata w swojej karierze sportów uderzanych. Czekamy z niecierpliwością.

Komentarze

 • sylwek21

  oby jeszcze wrócił kickboxing w takim wydaniu. świetnie się to oglądało , i ten fenomenalny japoński klimat 🙂

 • myrmidon

  Plakat typowo beznadziejny zachodni. Brak jakiejkolwiek artystycznej wyobraźni, kreatywności i idei. Nawalone twarzami, naziwskami i typowy pasek reklam zawsze w tym samym miejscu.

  Zamazany i chaotyczny. Jak zresztą większość Polskich plakatów.

 • Typer

  na polskim rynku jest jeden grafik znany turbo specjalista on zawsze takie gówno robi, założę się że przestał się podpisywać bo mu wstyd było 😉 też nie mogę patrzeć na to często