ONE FC 26: Pojedynek Ben Askren vs. Luis Santos uznany jako pojedynek nierozegrany (+video)

autor:
25 Kwiecień 2015
ONE FC 26: Pojedynek Ben Askren vs. Luis Santos uznany jako pojedynek nierozegrany (+video)

Foto: sherdog.com

Foto: sherdog.com


Przedstawiamy materiał wideo z walki Bena Askrena (14-0-1NC) z Luisem Santosem (61-9-1-1NC), która odbyła się na wczorajszej gali ONE FC 26. Stawką pojedynku był pas dzierżony przez Amerykanina i w związku z podjęciem decyzji o uznaniu starcia jako nierozstrzygnięte pas został w posiadaniu Amerykanina. Przypadkowy palec w oku, który nie pozwolił na kontynuowanie pojedynku przez Brazylijczyka był powodem przerwania pojedynku. Zapraszamy do obejrzenia materiału.

Komentarze

  • Loku

    Askren pokazał się z wyjątkowo złej strony w tym pojedynku… Nie odważyłbym się stwierdzić, że przegrałby tą walkę gdyby nie to, że szybko się „rozstrzygnęła”, ale wydaje mi się, że Santos wzorowo odrobił zadanie domowe i mógł sprawić nielada niespodziankę

  • Pako

    Racja,Santosowi dość dobrze szło.Ja osobiście za takie zagranie to bym zdyskwalifikował Amerykanina,już dość tych przypadkowych palców w oczach,zawodnicy powinni być surowo karani za takie postępowania,nawet jeśli to przypadek.

  • Billy Boola

    Santosowi szło dobrze na samym początku, ale Santos zawsze wymiata w pierwszej rundzie. Jakby nie udało mu się złapać nokautu, to w drugiej, najdalej trzeciej by spuchł i Askren robiłby z nim co by chciał. Tak czy inaczej rewanż pokaże.