Paweł Jóźwiak: "Następny pas mistrzowski FEN w kategorii 77 kg."

04 Kwiecień 2015
1
Paweł Jóźwiak: "Następny pas mistrzowski FEN w kategorii 77 kg."


Pierwszy pas w historii Fight Exclusive Night oficjalnie nadany. Czas więc na realizację kolejnej części planu, czyli rozdanie mistrzowskich tytułów w pozostałych kategoriach wagowych. Wg Pawła Jóźwiaka kolejny czempion zostanie wyłoniony w dywizji półśredniej.

Kategoria 77 kg szykuje się bardzo obiecująco. Po pierwsze jest Michał Michalski (4-1), który przebojem wdarł się do FEN, szybko i bezwzględnie rozprawiając się ze swoimi rywalami. Zawodnika Rio Grappling najpewniej czeka krótka przerwa, bo do marca stoczył już aż dwa zawodowe pojedynki.

Na FEN 7 po raz pierwszy w nowych barwach zobaczymy Alberta Odzimkowskiego (7-1), który po pierwszej porażce w karierze oraz pauzie spowodowanej kontuzją, pojawi się na bydgoskiej karcie. Po połowicznej przeprowadzce do Szkoły Walki Drwala, „Złoty” będzie świetnie przygotowany do powrotu.

Na koniec pozostała trzecia jeszcze niewiadoma, bowiem tego asa Paweł Jóźwiak wolał pozostawić jeszcze w rękawie. Wiemy jednak, że z dużym prawdopodobieństwem pojawi się on przy okazji najbliższej „Summer Edition”. Od przebiegów walk wyżej wymienionych zależy, który z nich będzie pierwszym posiadaczem pasa kategorii półśredniej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Typer Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Typer
Gość
Typer
Offline

ostatni pas im nie wyszedł (yyy tzn wyszedł i sobie poszedł) to muszą mieć przecież jakiegoś swojego miszcza