Paweł Słowiński zakończył zawodową karierę

07 Kwiecień 2015
Paweł Słowiński zakończył zawodową karierę

Foto: kswmma.com

Foto: kswmma.com


Zawodowemu debiutowi w MMA Pawła Słowińskiego (1-2), od samego początku towarzyszyło spore zainteresowanie. Zanim jednak miało szansę rozkręcić się na dobre, zawodnik zakończył swoją karierę w sportach walki.

Gdy przed wrześniową galą KSW 24 w 2013 roku ogłoszono jego angaż w polskiej federacji, „Sting” zataił przed włodarzami fakt, że jego prawdziwy debiut odbył się tydzień przez galą w Atlas Arenie. Na szczęściu dla obu stron, start udany. Wprost odwrotnie do późniejszych wydarzeń w Łodzi, gdzie jego oponent Marcin Różalski poddał go duszeniem zza pleców. Pierwszym i jedynym poddaniem w karierze „Różala”.

Kolejny pojedynek na KSW 26 był jeszcze bardziej fatalny w skutkach. Podwójny nokaut (red. z nielegalnym soccer kickiem) jaki zaserwował mu Michał Andryszak, prawdopodobnie złamał mu szczękę, co Słowiński przyznał później w rozmowie z naszym portalem. Od tamtej pory nie stoczył żadnej zawodowej walki.

Niedawno otrzymaliśmy informację o rzekomo zakończonej karierze polskiego fightera, co potwierdziliśmy w dzisiejszej krótkiej rozmowie z zawodnikiem. Powodem jest upadek światowej sceny K-1 i brak pasji do mieszanych sztuk walki. Tym samym, w wieku 34 lat Paweł Słowiński kończy z zawodowym sportem. Życzymy powodzenia na nowej drodze życia.

Komentarze

 • Typer

  szkoda kariery sportowej ale na pewno będą liczne powroty. chociaż w mma ciężko byłoł..

 • sylwek21

  może FEN zaproponuje jakiś pojedynek w K1

 • john66

  „Od tamtej pory nie stoczył żadnej zawodowej walki.”-stoczył walke 3 miesiące po tej walce w kickboxingu

 • HAdoDEdoES

  trzeba dodać, że owocną karierę.

 • Mane

  FEN? Ciekawe kto by za taki występ zapłacił. FEN to nie jest taka potęga na jaką się lansują.

  Sting, dziękujemy! Szkoda, że już nie będzie można Cię nigdzie zobaczyć w ringu/klatce.