Peter Sobotta miał walczyć na UFC Kraków i UFC Berlin. Opcja niemiecka nadal na celowniku

03 Kwiecień 2015
Peter Sobotta miał walczyć na UFC Kraków i UFC Berlin. Opcja niemiecka nadal na celowniku


To dopiero duch walki! Wg managera Petera Sobotty (14-4-1), niedoszły uczestnik pierwszej gali UFC w Polsce miał bardzo ambitne plany, które obejmowały walki jedna po drugiej, również na gali w Berlinie.

Jak wiemy, odnowiona kontuzja więzadeł pokrzyżowała plany walki w Krakowie, gdzie miał zmierzyć się z Sergio Moraesem (8-2), który ostatecznie spotka się z Mickaelem Lebout (13-3-1-1NC). Wg managera Tima Leideckera:

Wg oryginalnego założenia, Peter miał wziąć czynny udział zarówno w Krakowie jak i w Berlinie. Niestety nie był w stanie dojść do formy, po tym jak uszkodził więzadła w kostce. Obecnie jest już w treningu i czekamy na propozycję rywala dla Petera na galę w Niemczech. Bardzo chcieliśmy, aby UFC podtrzymało propozycję walki z Moraesem, ale federacja nie mogła tyle czekać. To było marzeniem Petera, aby zmierzyć się z Mistrzem Świata BJJ i czarnym pasem od Gracie.

Gala UFC Fight Night Berlin już w czerwcu.

Komentarze

 • Martino83

  Witam Serdecznie,

  Zakupiłem 4 bilety na gale UFC w Krakowie na:

  Sektor A10
  Rzad 8
  Miejsca 17-20

  Z powodów osobistych para znajomych nie będzie mogla z nami pojechać. Mam zatem do sprzedania 2 bilety na miejsca 17 oraz 18 (w cenie 600zl za sztukę). Istnieje możliwość zakupu pojedynczego biletu. Zainteresowanych proszę o kontakt 664 311 396.