Piotr Strus i Ankos Warszawa oficjalnie zakończyli współpracę. Trener Jeleniewski: "To moja decyzja."

27 Kwiecień 2015
13
Piotr Strus i Ankos Warszawa oficjalnie zakończyli współpracę. Trener Jeleniewski: "To moja decyzja."

Foto: kswfoto.com

Foto: kswfoto.com


Warszawski rynek MMA cały czas przechodzi spore zmiany i choć pałeczkę lidera przejął nowy gracz, nie jest powiedziane, że to koniec procesu. W ostatnich dniach Piotr Strus (9-3-2) był widziany na matach poza klubem Ankos Warszawa i okazuje się, że nie była to międzyklubowa wymiana doświadczeń.

Gdy skontaktowaliśmy się z głównym trenerem Piotrem Jeleniewskim, usłyszeliśmy oczywistą na tym etapie informację:

Nie współpracuję już z Piotrem Strusem i jego manager. To była moja osobista decyzja.

Zawodnik KSW nie ma ostatnio szczęśliwej passy w kwestii rozwoju zawodowej kariery. Wcześniej zmienił barwy klubu z rozpadającej się grupy zawodniczej Nastula teamu, dlatego teraz nie pozostało mu zbyt wiele lokalnych opcji. Ponadto w 2014 stoczył trzy pojedynki i żadnego z nich nie wygrał.

Tradycyjnie udaliśmy się po komentarz do drugiej strony. Manager Anna Jankowska postanowiła wspólnie z Piotrem Strusem powstrzymać się od oficjalnej wypowiedzi na temat zakończenia współpracy z Ankos Warszawa, dodając na koniec:

Postrzegamy to jako możliwość dalszego rozwoju kariery Piotra. Co więcej, otrzymaliśmy kilka propozycji (podwójnego) transferu od kliku klubów. Wybierając kolejny, pod uwagę naturalnie będziemy brali przede wszystkim ten, który ma mocno obsadzoną kategorię 84 kg.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
13 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Jocz i Świerkot tworzą WCA Fight Team. Omielańczuk i Kowalewicz zostają w Ankosie W-waAnzor Azhiev i Arbi Shamaev odeszli z klubu Ankos Warszawa. Klub traci dotychczasową siedzibęali.akczamyrmidonPako Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ali.akcza
Gość
ali.akcza
Offline

A moze Olsztyn?

myrmidon
Gość
myrmidon
Offline

@Pako

Większość fighterów kSw cierpi na syndrom gwiazdorstwa.

Zamiast powiększać poziom swoich umiejętnośći zwiększają ilość sodówy.

Pako
Gość
Pako
Offline

Ma mądrala to czego chciał,jeszcze niech z KSW wyleci i będzie spokój z Polskim prospektem.

marcinek78
Gość
marcinek78
Offline

A już kiedyś się zastanawiałem, kiedy im bokiem wyjdzie to romansowanie i pracowanie. Szybciej niż myślałem. Nie bez znaczenia jest pewnie to że cieno z propozycjami walk dla Piotrusia.
W S4 ich nie widzę, tam jest już mocny manager. A w Ankosie Poznań mogą go pobić 😉

RZDZ
Gość
RZDZ
Offline

no bo to przez to, ze są parą. manager nie powinien mieć personalnych problemów na drodze do rozwoju zawodnika. niech się pogodzą z JEleniewskim i już (o ile to to, ale zakładam że tak bo przecież z punktu sportowego nie było podstaw go wywalać, przynajmniej wcześniej tak twierdzili)

vamos
Gość
vamos
Offline

za słaby do ufc, za wysokie ego do plmma. zawsze dużo ma do powiedzenia w wywiadach, dużo mniej w klatce mimo to kibicowałem mu jak bił sie z marokańcem

DanteV
Gość
DanteV
Offline

„Żadna strata! Największy nudziarz w KSW powinni go wyjebać już dawno” Też to powtarzam

pool1892
Gość
pool1892
Offline

W komentarzu na Facebooku ktos pisal o transferze do Poznania. Mysle ze jesli to nie mozliwe poza tym nie widze Piotrka w Ankosie Pozan a i jego walki w KSW nie robily na mnie wrazenia ani nie emocjonowaly. Polski rynek w tej chwili jest na tyle rozwiniety ze kazdy jesli chce znajdzie gdzies swoje miejsce tak w klubie jak i w jednej z naszych organizacji.

Gruby
Gość
Gruby
Offline

Żadna strata! Największy nudziarz w KSW powinni go wyjebać już dawno. To jego panna/manager też wylatuje z Ankosu,dobrze rozumiem?

rudy
Gość
rudy
Offline

Jak Jeleniewski kogoś wywala to albo za mało się angażuje albo niepotrzebnie butny roszczeniowy i konfliktowy jest. Niemniej życzę Strusowi żeby znalazł dla siebie miejsce. Nic na siłę.

pool1892
Gość
pool1892
Offline

Mysle na najlepszym rozwiazaniem chyba bedzie S4 a i dla samego klubu tez ciekawe wzmocnienie. Ewentualnie moze przeprowadzka do lodzi.