Szósty amatorski puchar KSW już 6 czerwca ponownie w Warszawie

28 Kwiecień 2015
Szósty amatorski puchar KSW już 6 czerwca ponownie w Warszawie


Federacja KSW szykuje się do aktywnego zakończenia pierwszego półrocza. Najpierw majowe KSW 31 w Ergo Arenie a dwa tygodnie później szósty Amatorski Puchar.

Zasady:
Walki toczyć się będą w trzech formułach: juniorki i juniorzy (ograniczona formuła), seniorki i seniorzy (ograniczona formuła) oraz full contact. Kategorie wagowe, w których będzie można walczyć to: -55kg, -65kg i +65kg (kobiety) oraz -62kg, -67kg, -73kg, -80kg, -87kg, -96kg i +96kg (mężczyźni). Pełne zasady walki oraz kategorie wagowe można pobrać TUTAJ.

Miejsce:
Ponownie Warszawa.

Czas:
6 czerwca.

Wpisowe:
100 zł.

Zgodnie za słowami włodarzy, Amatorski Puchar może (lecz nie musi) być szansą/przedsionkiem KSW dla tych, którzy wykażą się prawdziwie fighterską postawą w dniu zawodów. Spośród sześciu edycji wybrano czterech zawodników, którzy podpisali kontrakty z federacją.

Komentarze

 • Drwalu

  ciekawe czy tym razem wyłonią członka „etatowego” federacji

 • Pako

  Może,lecz nie musi buahahaahaa…..,równie dobrze te 100zł mozna iść do kościoła na tace oddać.Albo na PLMMA angaże pewnie będą, I to za darmo!!!!

 • BJPatryk

  Ale z was cebulaki, i tak pewnie żaden z was nie bierze udziału w startach a do narzekania pierwsi.Od stówki się nie zbiednieje a zawsze fajnie jest sprawdzić się z resztą amatorów choć w full contacie startują już i zawodowcy ;)Przestańcie się żalić bo wszędzie za udział się płaci.

 • myrmidon

  @BJPatryk

  Zgadza się.