TFL 7: Krzysztof Mielniczuk zastąpi kontuzjowanego Aleksandra Rychlika. Michał Wojdat rywalem Seweryna Kirschhiebela

22 Kwiecień 2015
0
TFL 7: Krzysztof Mielniczuk zastąpi kontuzjowanego Aleksandra Rychlika. Michał Wojdat rywalem Seweryna Kirschhiebela


Dwie kolejne wiadomości z obozu Thunderstrike, która już za kilka dni zorganizuje siódmą galę. W rozpisce doszło do jednej zmiany oraz dodano kolejny pojedynek.

Jak dla nas, ponowny występ Aleksandra Rychlika był jednym z najbardziej oczekiwanych, zwłaszcza po tym co pokazał na ACB 13 w Płocku. Niestety właśnie z powodu ran z ostatniej walki (red. skręcone kolano, złamany nos), zawodnik warszawskiego S4 nie wystąpi w Kraśniku, gdzie miał zmierzyć się z Cezarym Kęsikiem. W jego miejsce natychmiast wskoczył Krzysztof Mielniczuk z klubu Fabryka Sportu Chełm, który podkreślił swoją gotowość:

Jestem dobrze przygotowany i jestem w treningu od dwóch miesięcy. Jestem pewien swojej postawy.


W rozpisce zobaczymy również reprezentanta Puław, debiutującego Michała Wojdata, który zmierzy się z zawodnikiem Fighting Division Bydgoszcz – Sewerynem Kirschhiebelem (1-2). Seweryn po raz drugi będzie szukał swojej szansy na zwycięstwo w lubelskim, gdzie próbował swoich sił na styczniowej edycji TFL 6. Wojdat z kolei, jest podopiecznym Alberta Odzimkowskiego, który zapewnia że Michał jest naprawdę mocno przygotowany do debiutu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o