TFL 7: Sebastian Kotwica vs. Sebastian Kujawiak w rozpisce

09 Kwiecień 2015
0
TFL 7: Sebastian Kotwica vs. Sebastian Kujawiak w rozpisce


Lubelska federacja ogłosiła niedawno rywala dla Sebastiana Kotwicy (2-1). To jego imiennik Sebastian Kujawiak (2-3) z klubu Gracie Barra Łódź. To niezwykle interesujące starcie, biorąc pod uwagę dynamikę i efektowny styl miejscowego Kotwicy, który obecnie trenuje w Szkole Walki Drwala.
O starciu tradycyjnie wypowiedział się organizator Jacek Sarna:

Uważam, to za bardzo dobre zestawienie. Obaj zawodnicy mają już po kilka walk zawodowych na koncie, obaj trenują w świetnych klubach i są prowadzeni przez profesjonalny sztab szkoleniowy. Dla Kujawiaka będzie to szósty zawodowy pojedynek w MMA, natomiast dla Kotwicy czwarty. Mają bardzo podobne warunki fizyczne, obaj są świetni w parterze i posiadają podobny bagaż doświadczeń w tym sporcie co zapowiada emocjonujący pojedynek. Sebastian Kotwica będzie walczył przed własną widownią w Kraśniku, więc nadaje to dodatkowy smak temu wydarzeniu.

Kujawiak na pewno nie może zaliczyć poprzedniego roku do udanych. Na trzy pojedynki, zwyciężył tylko jeden z nich. Czy treningi wśród zawodników UFC i KSW ostatecznie wyjdą mu na dobre w majowym starciu? Bilety dostępne w sprzedaży od wczoraj w CKiP w Kraśniku w godz. 18:00-20:00, oraz pod numerem 788384111. Ilość miejsc ograniczona.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o