UFC 186: Sąd orzekł na korzyść Bellatora. Quinton "Rampage" Jackson nie wystąpi w starciu z Maldonado

autor:
08 Kwiecień 2015
UFC 186: Sąd orzekł na korzyść Bellatora. Quinton "Rampage" Jackson nie wystąpi w starciu z Maldonado

rampage-back-ufc

Bellator dotrzymał słowa i złożył pozew do sądu w stanie New Jersey przeciwko Quintonowi Jacksonowi, który nie dopełnił warunków kontraktu podpisanego z organizacją kierowaną przez Scotta Cokera. Co więcej, podpisał kontrakt z największym rywalem Bellatora – UFC. W związku ze złożonym pozwem jego występ na UFC 186 został zablokowany.

UFC jak i sam zawodnik planuje odwołać się od decyzji sądu. Po pierwsze, Jackson to jedna z najważniejszych person, która miała się zaprezentować przed montrealską publiką, po drugie od samego początku UFC było zapewniane, że Jakcson dopełnił wszystkich warunków umowy i może bez przeszkód powrócić do UFC. Jednakże w związku z pierwszym orzeczeniem wynika, że Jackson nie był do końca szczery z Bellatorem, ale nad dalszym przebiegiem spraw będzie orzekał sąd apelacyjny. Szykuje się kolejne starcie pomiędzy dwiema, prominentnymi organizacjami, tym razem na ścieżce sądowej.

Komentarze

  • Pako

    No to się narobiłoSmile I main event UFC wypadł.Po co ta apelacja?Ale fajnie coś się dzieje.

  • HAdoDEdoES

    smutne to… kolejny niewolnik MMA.

  • rudy

    Przykre, że dochodzi do takich starć niesportowych, ale gdzie kasa tam wiadomo… Szkoda tylko, że ludzie ciesząc się chwilą nie myślą o przyszłości. Przeczytać kontrakt przed podpisaniem to przecież nie wyczyn na miarę lotu w kosmos…