UFC 190: Pojedynek Antonio Rodrigo Nogueira vs. Stefan Struve zakontraktowany na galę w Brazylii

autor:
08 Kwiecień 2015
UFC 190: Pojedynek Antonio Rodrigo Nogueira vs. Stefan Struve zakontraktowany na galę w Brazylii

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Drugi raz w historii będziemy mieli okazję oglądać dwóch braci Nogueira na tej samej gali. Na sierpniowej UFC 190 w Rio de Janeiro Antonio Rodrigo Nogueira (34-9-1) skrzyżuje rękawice ze Stefanem Struve (25-7), natomiast jego brat bliźniak, Antonio Rogerio Nogueira zawalczy z byłym mistrzem UFC, Mauricio Ruą.

Wcześniej do takiej sytuacji doszło przy okazji UFC 140 w Toronto. Wtedy Rogerio pokonał Tito Ortiza, natomiast Rodrigo został poddany przez Franka Mira.

Zbliżający się do zakończenia sportowej kariery Nogueira wraca po rocznym rozbratem do oktagonu. Na gali Abu Zabi poznał siłę ciosu Roya Nelsona i został znokautowany pojedynczym uderzeniem. W przedostatnim występie również nie miał szczęścia i został poddany przez obecnego posiadacza tymczasowego pasa UFC, Fabricio Werduma. Ostatnie zwycięstwo Nogueiry miało miejsce w październiku 2012 rokuu, kiedy to poddał Dave’a Hermana i otrzymał bonus za „Poddanie wieczoru”.

Struve nie ma ostatnio dobrej passy. Zaczynając od problemów kardiologicznych, a kończąc na wynikach sportowych Holender nie ma powodów do zadowolenia. Mierzący 213 cm zawodnik przegrał dwie ostatnie walki. Najpierw został zastopowany przez mocno bijącego Marka Hunta, a następnie już w pierwszej rundzie został znokautowany przez swojego rodaka Alistaira Overeema. Teraz zadanie wydaje się nieco łatwiejsze patrząc na aktualną dyspozycję Antonio Rodrigo Nogueiry.

UFC 190:

Ronda Rousey vs. Bethe Correia- walka o pas w wadze koguciej
Antonio Rogerio Nogueira vs. Mauricio Rua
Antonio Rodrigo Nogueira vs. Stefan Struve

Komentarze

  • EL doopa

    ale będzie jazda na hali 🙂

  • adamus

    No racja, dla fanów super zestawienia