Federacja UFC podpisała w Polsce czteroletni kontrakt z Extreme Sports Channel

10 Kwiecień 2015
Federacja UFC podpisała w Polsce czteroletni kontrakt z Extreme Sports Channel


Świetna wiadomość dla fanów polskiego MMA. Federacja UFC podpisała kontrakt telewizyjny z Extreme Sport Channel, kanałem specjalizującym się sportach akcji i tematyce rozrywkowej, nadająca. Wiadomość trzymana była niemal do samego końca, choć przecieki pojawiły się już kilka dni temu.

Najważniejsze postanowienia umowy to transmisja wszystkich gal, około czterdziestu w ciągu roku, wyłącznie głównej karty walk. Wykorzystana zostanie również obszerna biblioteka dotychczasowych gal oraz programów. Oto, co do powiedzenia miał David Allen na temat sfinalizowanej umowy:

Zauważyliśmy szybki wzrost popularności MMA w Polsce od kilku ostatnich lat, co jest wynikiem pierwszej gali UFC w Polsce, która odbędzie się w sobotę, 11 kwietnia, w Tauron Arenie. ESC jest perfekcyjnym partnerem dla UFC, dzięki któremu wzniesiemy nasz produkt na wyższy poziom, dając możliwość milionom ludzi na oglądanie na żywo wydarzeń i specjalnych programów przez cały rok.

Startujemy już od gali w Krakowie!

Komentarze

 • BartezCichy

  Fajnie , że znowu będzie gdzie oglądać UFC.Sam mam dostęp do ESC więc się cieszę , natomiast nie wydaje mi się aby zbytnio owy fakt wpłynął na wzrost popularności ani UFC ani samych mieszanych sztuk walki w Polsce.Dlatego szkoda , że nie dogadali się z Polsatem bo nie wieżę , że ESC zaproponowało lepsze warunki od lidera w Polsce jeżeli chodzi o sporty walki.

 • jancichy102

  Sprawdzilem program i nic nie ma na temat Krakowa.

 • GrubyGrubas

  Jest, sprawdz sobie na wp. Już dzisiaj puszczali UFC stories from Poland 😉

 • BartezCichy

  Tak „gruby” mówi dobrze już puszczali dzisiaj na kanale materiały promocyjne a i w internecie się oficjalne informacje pojawiły.Więc najpierw sprawdzać potem pisać.

 • Orientuje sie ktos czy trasmituja cala gale tzn. czy pierwsze walki zaczynaja sie o 21 ?

 • marol

  No to faktycznie, świetny ruch marketingowy. Trzymali wiadomość do samego końca, więc w efekcie mało kto dowie się o tym, że w ogóle transmitują galę. I teraz pojawia się pytanie, czy transmisja jest na otwartym kanale? Czy jak to wygląda? Nigdzie nie znalazłem żadnych konkretnych informacji.

 • marcinek78

  Panowie, wszystko jest napisane. Na Extreme Sports Channel będzie tylko główna karta czyli 4 ostatnie walki w tym przypadku. ESC jest na większości platform kablowym, ale jego dostępność zależy od pakietu. Ja w przypadku Vectry i pakietu platynowego musiałbym wykupić dodatkowo pakiet „Sport na ostro”. Minus tego kanału to jakość SD.
  Karta wstępna jest do obejrzenia Na Fight Passie. Teoretycznie za darmo, jeśli założy się nowe konto i skorzysta z 7 dniowego triala.

 • jancichy102

  Na stronie oficjalnej ESC nic nie ma o transmisji.

 • marcinek78
 • jancichy102

  Dzieki za link.

 • boraicho

  https://ncplus.pl/program-tv/extreme-sports
  czy to nie jest ten kanał ?

 • Typer

  co to za kanał w ogóle?